ممکن است برای برخی از کاربران سوالاتی پیش آید ،، ما در این جا سعی می‌کنیم تا به برخی از آنها که متداول است پاسخ دهیم ، بنابراین با یگیما همراه باشید.

 

سوال: آیا ممکن است که ایمیل و یا مشخصات کاربری خود را تغییر دهیم؟

پاسخ: شما بعد از زدن روی کلمه عبور و وارد کردن شماره خود ، یک پیامک دریافت می‌کنید که حاوی کد یکبار مصرف می باشد و بعد از وارد کردن آن کد میتوانید وارد حساب شخصی خود شوید. در آنجا امکان وارد کردن و یا تغییر مشخصات وجود دارد و این کار به راحتی انجام می شود.

 

سوال: دوست دارم از یگیما خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم ؟

پاسخ: فروشگاه اینترنتی یگیما سالها تلاش می کند تا با جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود بتواند بهترین خدمات را ارائه کند ، با ثبت هزاران سفارش و با وجود سابقه درخشان در زمینه فروش لباس زیر زنانه همواره به عنوان برند پیشرو در این صنعت شناخته شود ، این فروشگاه اینترنتی در زمینه تجارت الکترونیک نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد یگیما استفاده کنید.

 

سوال: آیا امکان این وجود دارد تا بتوانم برای شخص دیگری سفارش دهیم و به دستش برسد؟ 

پاسخ: بله ، شما بعد از ثبت سفارش کالای مورد نظر خود میتوانید آدرس جدید را وارد کنید و بعد از پرداخت اینترنتی باید توجه داشت که شخص گیرنده محصول باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

سوال: آیا ممکن است کالایی را که سفارش می‏‌دهم موجود نباشد؟

پاسخ: کالاهای دارای قیمت که در سایت یگیما با وضعیت “موجود” مشخص شده، در انبار یگیما موجود و قابل سفارش گذاری هستند. پس زمان ثبت سفارش نیازی به استعلام موجودی آن کالا نیست. سفارش ها به سرعت بعد از پردازش به دست شما می رسد.

در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان برسد، وضعیت کالا به “ناموجود” تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت.

 

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات بالا پیدا نکردید از طریق صفحه مربوط به فرم تماس سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.
با تشکر از حسن انتخاب شما