محبوبترین شورت زنانه در سال 2024
محبوبترین شورت زنانه در سال 2024

محبوبترین شورت زنانه در سال 2024

مدل شورت زنانه ترندهای زیادی را در سال 2024 تجربه کرده است. اما به تازگی در مجله هپی وومن امریکا لیست ترندهای مدل شورت زنانه‌ای که توانسته اند فروش بالایی را رقم بزنند منتشر شده است.

 

شورت نزدیک‌ترین لایه به بدن انسان است. از این لحاظ مهم‌ترین لباس محسوب می‌شود و اگر مدل شورت زنانه و از همه مهم‌تر جنس پارچه آن درست انتخاب نشود؛ می‌تواند سلامت بدن را به خطر بیاندازد. انواع مدل شورت زنانه موجود در بازار بسیار متنوع است و هر زنی با توجه به ترجیحات منحصر به فرد خود یک مدل محبوب در بین انواع مدل شورت زنانه دارد و با آن احساس راحتی می‌کند. در این مطلب با مدل‌های ترند امریکا آشنا می‌شویم و نکات مهمی که برای انتخاب لباس زیر، حائز اهمیت است را بررسی می‌کنیم.

 

ترندهای مدل شورت زنانه چیست؟

 

شورت پادار یا پسرانه

این مدل یکی از راحت ترین لباس های زیر زنانه محسوب می شوند. دلیل اینکه آنها را شورت پسرانه می نامند در نحوه طراحی این جفت شورت نهفته است. بر اساس لباس پایین‌تنه بوکسورهای کلاسیک مردانه، شورت پسرانه مستطیلی شکل است و پوشش کامل را تا وسط ران دارد و شبیه به یک شلوارک جذب، تا زیر باسن می رود. اگر می‌خواهید لباس زیرتان بسیار راحت باشند و بدنتان را در آغوش بگیرند، به دنبال یک جفت شورت پسرانه باکیفیت باشید. این مدل برای موقعیت‌های مختلف کاربرد دارد؛ مخصوصاً وقتی صحبت از پوشیدن دامن یا شلوار می شود، شورت پادار می تواند به خوبی با رنگ آن ست شود و احساس معذب بودن از بالارفتن لباس را از بين ببرد.

 

شورت جی استرینگ

انواع مدل شورت زنانه جی استرینگ با پوشش مناسب و کمترین اثر روی لباس آن را به یک آیتم ضروری در لیست لباس زیرها مبدل می‌کند. این مدل بهترین انتخاب برای زمانی است که می‌خواهید لباسی مثل پبراهن جذب يا لگينگ بپوشيد و نياز داريد كه لباس زیر شما دید و برجستگی نداشته باشد.

 

شورت بدون درز

شورت بدون درز یا اصطلاحا شورت لیزری از آن دسته مدل شورت زنانه است که باید در کشو لباس هر خانمی حضور داشته باشد. محبوبیت این شورت‌ها بدست آمده از راحتی‌شان نیست؛ بلکه اساساً به دلیل طراحی یک پارچه و بدون درز آن مورد توجه هستند.

 

شورت هیپستر

یکی از محبوب‌ترین مدل شورت زنانه، شورت‌های هیپستر است. مدل هیپستر را می‌توان یک فصل مشترک بین بیکینی و شورت پادار دانست. خط کمر این مدل شورت زنانه معمولاً در مقایسه با شورت‌های معمولی بالاتر  می‌نشیند. جنس این مدل شورت معمولا از  مخلوط پنبه و لاكرا هست و به نرم و راحت بودن معروف هستند. پوشش و راحتی این مدل را بهترین انتخاب برای استفاده روزمره می‌کند.

 

شورت فرانسوی

مدل شورت زنانه فرانسوی دارای قد فاق بلندتری نسبت به شورت‌های کلاسیک است و همچنین قسمت پای شورت کمی تنگتر شده تا پوشش‌دهی مناسب‌تری داشته باشد.

 

جنس مناسب برای شورت زنانه چیست؟

ویژگی‌های لازم

از مهمترین ویژگی‌های الیاف مناسب برای شورت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •     تنفس‌پذیری و تهویه سریع
  •     خودخشک شونده بودن
  •     لطيف بودن
  •     ضد حساسيت بودن
  •     منشإ طبیعی داشتن

 

انواع پارچه‌های مناسب برای شورت

مهمترین پارچه‌هایی در انواع مدل شورت زنانه استفاده می‌شوند؛ به ترتیب زیر است:

 

پنبه

الیافی طبیعی، نرم و به شدت تنفس پذیر دارد، بنابراین برای پوست احساس خوبی ایجاد می‌کند. نقطه ضعف پنبه این است که به سرعت خشک نمی شود، بنابراین اگر رطوبتی (مثلاً از عرق) جذب کند، پارچه خیس می ماند.

 

پارچه‌های گیاهی

الیافی مانند ریون و مودال اگرچه از نظر شیمیایی فرآوری شده‌اند، اما از گیاهان بدست می‌آیند. بنابراین از نظر فنی طبیعی نیستند. این پارچه‌ها فوق‌العاده نرم و لطیف هستند و دارای ویژگی خودخشک شونده هستند، بنابراین سریع‌تر از پنبه خشک رطوبت خود را از دست می‌دهند.

 

ابریشم

این جنس به دلیل قیمت بسیار بالا آنقدرها هم رایج نیست. اما ابریشم یک الیاف طبیعی است، ظاهری لوکس دارد و خواص ذاتی تنظیم دما و مدیریت رطوبت بازدهی بسیار خوبی دارد.

 

اگر در پی خرید آنلاین شورت زنانه هستید، میتوانید از فروشگاه آنلاین یگیما سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. یگیما معتبرترین فروشگاه آنلاین لباس زیر در ایران است.