انواع شورت زنانه؛ تانگ، گنی یا فرانسوی!؟
انواع شورت زنانه؛ تانگ، گنی یا فرانسوی!؟

انواع شورت زنانه؛ تانگ، گنی یا فرانسوی!؟

معمولا ما انسان ها در هر زمینه ای، اوج خلاقیت خود را به نمایش میگذاریم. در زمینه تهیه و تولید لباس زیر هم به همین شکل عمل کرده ایم. در سال های گذشته مدل های جدید و بسیار زیبایی وارد بازار شده اند. امروز میخواهیم بعضی از این مدل ها را بررسی کنیم. با یگیما همراه باشید.

شورت تانگ

شورت تانگ یک بند نازکِ سرتاسری دور کمر دارد که رویِ این بند سراسری نقوش اضافی وجود ندارد. در بعضی مدل ها این بند پهنتر و در بعضی مدل ها باریکتر است. که خب طبیعی است. شورت تانگ مدل های مختلفی دارد.

هدف از تولید شورت های تانگ زیبایی است. از این شورت میتوانید زیر دامن هایِ چاک بلند و پیراهن های کوتاه استفاده کنید.

البته شورت تانگ در برانگیختن احساسات جنسی تاثیر زیادی دارد و همین یکی از دلایل محبوبیت آن است. معمولا بانوان چند مدل از این نوع شورت را در کمد لباس خود نگهداری میکنند. شورت تانگ در بهبود روابط زناشویی نقش بسزایی دارد. شاید در نگاه اول زیادی مهم به نظر نرسد اما مطمئن باشید که بسیار بسیار اهمیت دارد.

شورت گنی

شورت گنی را معمولا زیر پیراهن های اندامی و شلوارهای فاق بلند میپوشند. این شورت از قسمت بالایی بسیار بلند است و تا بالای ناف میرسد. اگر شما دارای بافت شکمی نرمی هستید درنتیجه این مدل بسیار برای شما مناسب است. شورت گنی کمک میکند پهلوهای شما جکع بشوند و این ناحیه از بدنتان فرم بگیرد. پس با خیال راحت از آن استفاده کنید و پهلوهای خود را بپوشانید.

شورت گنی به صورت کلی دو مدل دارد. حلقه ای و پایدار. اگر میخواهید ناحیه ران را هم کمی جمع کند و به آن فرم دهد میتوانید از مدل پادار آن استفاده کنید. در غیر اینصورت حلقه ای را خریداری کنید.

همچنین این شورت به دلیل ویژگی هایی که بیان کردیم، گزینه بسیار مناسبی برای دوران بعد از بارداری است. اگر میخواهید نواحی پهلو و ران هایِ شما جمع شود و فرم بهتری از بدنتان دیده شود، حتما شورت گنی را امتحان کنید.

شورت فرانسوی

خب خب رسیدیم به ماه عسل لیست. شورت فرانسوی. این مدل شورت یکی از محبوبترین شورت های زنانه در سراسر جهان است. شورت فرانسوی فاق نسبتا بزرگی دارد درست مانند شورت کلاسیک. و این یعنی اینکه این شورت میتواند بخش زیادی از قسمت تناسلی بدن را پوشش دهد. البته شورت فرانسوی ساختاری U شکل و انحنای بیشتری نسبت به شورت کلاسیک دارد. خوب است که بدانید بند این شورت هم پهن بوده و بخش زیادی از پهلوهای شما را میپوشاند.

بهترین گزینه برای شلوارهای فاق بلند، همین شورت فرانسوی است. حتما آن را امتحان کنید. همچنین باید بدانید که شورت فرانسوی برای دوره پریود و قاعدگی اصلا گزینه خوبی نیست.

مطالب مرتبط :
مزایای شورت نخی
انواع شورت زنانه؛ پادار ، بدون درز یا لامبادا