برندهایِ معروف لباسِ زیر( از کلوین کلاین تا فرانکلی دارلینگ!)
برندهایِ معروف لباسِ زیر( از کلوین کلاین تا فرانکلی دارلینگ!)

برندهایِ معروف لباسِ زیر( از کلوین کلاین تا فرانکلی دارلینگ!)

اگر شما هم از علاقمندان برند هستید و مشتاقید که با برندهایِ مختلفِ لباس زیر آشنا شوید با یگیما همراه باشید. امروز میخواهیم درباره سه برند محبوب و مشهورِ کلوین کلاین، لباس زیر زنانه اچ اند ام (H & M) و فرانکلی دارلینگ صحبت کنیم.

کلوین کلاین

برند کلوین کلاین که با نام کالوین کلین نیز شناخته می‌شود فعالیت خود را از اوایل دهه ۱۹۶۰ میلادی در کشور آمریکا آغاز کرد. این برند از همان ابتدا در زمینه تولید شورت و سوتین زنانه فعالیت داشت که به مرور فعالیت خود را گسترده کرده و حالا شاهد انواع مختلفی از محصولات دنیای مد و پوشاک از آن هستیم.

محصولات لباس زیر این برند دارای کیفیت بسیار بالایی هستند که شورت‌های اسلیپ این برند در ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تنوع در طرح و رنگ‌بندی نیز از دیگر مشخصه‌های آن است و به صورت عمومی بر روی محصولات خود نام cK را که به اختصار اشاره به کلوین کلین دارد بر روی آنها می‌بینیم. برای خرید محصولات از این برند نیز می‌توانید از یگیما کمک بگیرید.

لباس زیر زنانه اچ اند ام (H & M)

برند اچ اند ام یکی از بهترین برندهای تولید کننده لباس زیر زنانه است که فعالیت آن به صورت چند ملیتی است، اما زادگاه اصلی این برند به سوئد برمی‌گردد. این برند ابتدا با نام Hennes & Mauritz AB فعالیت داشت که حالا به اختصار با نام H & M شناخته می‌شود. تجربه این برند در زمینه تولید لباس زیر زنانه به بیش از ۸۰ سال می‌رسد.

این برند چند ملیتی در ترکیه نیز دارای تولیدی است و به لطف طراحان مختلفی که دارد محصولات خود را در سرتاسر جهان طراحی، تولید و عرضه می‌کند. تولیدات این برند صرفا محدود به لباس زیر نیست و محصولات متنوع بسیار دیگری را نیز در دنیای مد و پوشاک دارد.

فرانکلی دارلینگ

این برند بریتانیایی فعالیت خود را با شتاب کمتری آغاز کرد که توسط یک خانم انگلیسی تاسیس شده است. تمرکز این خانم در زمینه تولید لباس زیر روی محصولاتی بود که مطابق با سلیقه مردم بریتانیا باشد و همین موضوع باعث شد تا به موفقیتی بزرگ در سطح جهان برسد.

بعد از اینکه محصولات این برند به کشورهای دیگری صادر شد، خانم‌های دیگر کشورها نیز به طراحی خاص این برند که مطابق با استایل خانم‌های بریتانیایی بود علاقمند شدند و همین موضوع باعث شکل گیری نوعی استایل خاص بریتانیایی در سطح جهان شد. تاثیر این موضوع به دیگر برندها نیز رسید و حالا شاهد عرضه این نوع طراحی از برندهای دیگر دنیا نیز هستیم.

ممنون که با ما همراه بودید.

مطالب مرتبط:
خرید شورت زنانه
برندهایِ معروف لباسِ زیر( ویکتوریا سکرت یا لاو سکرت؟)