خرید شورت زنانه
خرید شورت زنانه

خرید شورت زنانه

هنگام خرید شورت زنانه، باید به نکاتِ مختلفی توجه کنید. بدنِ بانوان بسیار حساس است و شما در حالِ خریدِ لباسی برای حساس ترین ناحیه بدن خود هستید. اگر با سهل انگاری برای خرید شورت زنانه به بازار بروید، طولی نمیکشد که بخاطر جنس بد آن لباس زیر دچارِ بیماری هایِ خطرناکِ واژینال میشوید.

قبل از هر چیزی باید بدانیم که کدام جنس مناسب‌تر است؟

اولین نکته که حتما باید به آن توجه کنید و قبل از خرید، لباس زیر را از آن نظر بررسی کنید، جنسِ پارچه‌ای است که شورت از آن تولید شده است. همانطور که همه میدانید بهترین جنس در شرایط عادی، نخی است. لباس زیرِ نخی بسیار بهداشتی تر و بهینه تر از لباس زیرهایی است که با الیاف هایِ مصنوعی تهیه شده اند. استفاده از شورت های نخی یا حتی شورت هاییِ که بخش داخلی آن حداقل از الیاف نخ تولید شده اند، خطر ابتلا به عفونت هایِ قارچی را کاهش میدهند.

توجه داشته باشید که لباس زیرهایی که موجب عرق کردن و مرطوب شدن ناحیه تناسلی بانوان میشوند، حتی ممکن است تا نازا کردنشان هم پیش بروند. بنابراین خطرشان را جدی بگیرید.

اما شاید عده ای بخواهند هنگام خرید شورت زنانه از مدل هایِ فانتزی آن استفاده کنند. چراکه مدل هایِ نخی عموما ساده هستند اما مدل هایِ توری و یا فانتزی جذاب تر هستند. ببینید شما میتوانید تعدادی از این لباس زیرهایِ فانتزی را برای خود تهیه کنید اما همیشه و به طور مداوم از آنها استفاده نکنید. صرفا در مجالس یا زمان هایی که با همسر خود تنها هستید از آنها استفاده کنید.

از دیگر نکاتی که هنگام خرید شورت زنانه باید به آن توجه کنید، سایز شورت است.

نه تنها شورت، بلکه حتی اگر شلوارتان تنگ باشد، آسیب هایِ جبران ناپذیری را به ناحیه تناسلیِتان وارد میکند بنابراین از پوشیدن شورت هایِ بسیار تنگ جدا خودداری کنید. شورت اگر خیلی هم آزاد باشد زیباییتان را از بین میبرد. بنابراین دقیقا سایزِ مناسب خود را بدانید و همان را خریداری کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

بعد از خرید باید چه کنیم؟

بعد از خرید شورت زنانه، حتما قبل از استفاده آن را بشوئید. حتما باید اینکار را انجام دهید. شما نمیدانید که آن لباس زیر قبل از آنکه به دست شما برسد چه مراحلی را طی کرده، بنابراین برای احتیاط بیشتر هم که شده آن را با آب ولرم و مایع لباسشویی مناسب بشوئید. پس از آنکه آن شستشو دادید، زیر نور خورشید پهنش کنید تا اگر احیانا باکتری هایی در وجودش دارد به سرعت از بین بروند.

از کجا شورت زنانه بخریم؟

شما هم اکنون میتوانید از فروشگاهِ اینترنتی یگیما، بهترین لباس زیرهایِ بازار را با قیمتی معقول و مناسب خریداری کنید. یگیما بر پایه رضایت و اعتماد بنا شده است. ما مشتری هایِ ثابت بسیاری داریم که همیشه لباس زیرهایِ خودشان را از یگیما تهیه میکنند. مطمئنا اگر اجناس ما بی کیفیت بود، هیچ مشتری ثابتی نداشتیم.

مطالب مرتبط:
مزایای شورت نخی
سوالات متداول