شورت های خود را چگونه بشوییم؟
شورت های خود را چگونه بشوییم؟

شورت های خود را چگونه بشوییم؟

احتمالا خیلی از بانوان محترم به چگونگیِ شستشویِ شورتِ زنانه اهمیت نمیدهند؛ و همین مشکلات مختلفی را برای آنان ایجاد میکند. باید بدانید که شستن مرتب و اصولیِ شورت هایِ زنانه تاثیر بسیار زیادی در طول عمر شورت ها و همچنین بهداشت شما عزیزان دارد. مثل همیشه با یگیما همراه باشید.

شستشویِ درست و مرتبِ لباس زیرها باعث میشود که مدت زمانِ بیشتری بتوانید از آنها استفاده کنید و اصطلاحا بیشتر برای شما عمر کنند. اینطوری شرت ها دیگر به سرعت کهنه نمیشوند. بهتر است بدانید که رطوبت( به هرشکلی) سبب افزایش قارچ ها و باکتری ها و بیماری هایِ مختلف میشود. این باکتری ها قادرند که به راحتی به بافت پارچه نفوذ کنند. حالا تصورش را بکنید که اگر شورت هایِ خود را به درستی نشوئید چه فاجعه ای ممکن است رخ بدهد.

اگر باکتری ها به بافت پارچه نفوذ کنند، موجبِ بیمای هایِ بسیار خطرناکی در اندام تناسلی شما میشود . شما میتوانید با شستشوی صحیح و اصولیِ لباس زیرهای خود، از خطر بیماری هایِ مختلفِ تناسلی در امان بمانید.

و اما شورت هایمان را چگونه بشوئیم؟

در ابتدا باید بگویم که حتما به یاد داشته باشید که وقتی یک شورتِ زنانه خریداری میکنید، قبل از پوشیدن، آن را بشوئید. این خیلی خیلی مهم است. بدن خانم ها بسیار حساس و آسیب پذیر است. شما از کجا میدانید که این لباس زیر که در دست شماست، قبلا چه مراحلی را طی کرده تا به اینجا برسد؟
پس حتما بعد از خرید اولین کاری که میکنید این است که شورت زنانه را تمیز بشوئید.

شستشوی صحیح شورت زنانه چگونه است؟

قاعدتا برای شستن لباس زیرهایتان باید از فرمولی مناسب استفاده کنید. بهتر است آب ولرم باشد و مواد شوینده بدون حساسیت باشند؛ هنگام خرید حتما رویِ بسته‌بندی مواد شوینده را بخوانید و به آن توجه کنید. بعد از اینکه شورت خود را به درستی شستید، آنرا در هوای آزاد و زیر نور خورشید پهن کنید و اجازه دهید تا کاملا خشک شود.

پهن کردن زیر نور خورشید از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه باعث میشود میکروب هایِ باقی مانده در اثر گرمایِ طبیعی خورشید از بین بروند.

ما پیشنهاد میکنیم از طناب هایِ فلزی و آپارتمانی و همچنین از خشک کن ماشین لباسشویی استفاده نکنید. چراکه ایگونه دیگر شورت هایِ شما اصطلاحا نفس نمیکشند و میکروب زدایی نمیشوند که خب طبیعی است چون از جریانِ طبیعیِ هوا هم دور هستند. پس اگر میخحواهید مطمئن شوید که همه میکروب ها از سطح پارچه شورت شما پاک شده اند آنها را در هوای آزاد پهن کنید.

همچنین میتوانید پس از شستشو از اتو بخار هم استفاده کنید. حرارتی که اتو دارد قطعا در میکروب زدایی کمک شایانی به شما میکند. البته همیشه هم از اتو استفاده نکنید چرا که ممکن است باعث افزایش سایز شورت شما شود و مجبور شوید مدام شورت هایِ خود را تعویض کنید.

ممنون که با ما همراه بودید.

مطالب مرتبط:
انواع شورت های زنانه؛ کلاسیک یا فاق باز؟

انواع شورت زنانه؛ تانگ، گنی یا فرانسوی!؟