شورت توری
شورت توری

شورت توری

بیشتر بانوان در کمد لباس‌های خود، البسه ای را دارند که پارچه هایشان توری است. لباس های توری بشدت در بین بانوان محبوب هستند. از بولیزهای مجلسی و جوراب شلواری هایِ بامزه گرفته تا شورت و سوتین هایِ توری. اما علت این محبوبیت چیست؟

پارچه هایِ توری به دلیل ظرافت خاصی که دارند موجب زیبایی لباس ها و درنهایت موجب زیبایی بانوان میشوند. تنوع آنها بسیار زیاد است. به نوعی که برای انواع لباس هایِ توری میتوان طرح هایِ بیشماری را در بازار خریداری کرد.

شورت هایِ توری به دلیل دوخت حرفه ای و ظریفی که دارند، بهترین گزینه برای پوشیدن زیر لباس مجلسی یا برای پوشیدن در یک مکان خاص هستند. حتی میتوانید با پوشیدن این شورت ها همسر خود را تحریک کنید و رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید.

البته شورت هایِ توری را برای استفاده روزمره پیشنهاد نمیکنیم. هرگز از نظر بهداشتی و راحتی نمی‌توانند جایِ لباس زیرهایِ نخی را بگیرند.

استفاده طولانی مدت از شورت هایِ توری، راحتی شما را از بین میبرد و ممکن است دچار التهاب و یا خارش در ناحیه تناسلی بشوید. بنابراین شورت هایِ توری را فقط در مجالس یا دورهمی ها یا نزدِ همسر خود بپوشید و از پوشیدن آنها در طولانی مدت جدا بپرهیزید.

شورت هایِ توری بسیار سبک و شیک هستند. وزن کمتری را نسبت به دیگر لباس هایِ زیر دارند. طرح هایِ متنوعی دارند که معمولا فانتزی یا کارتونی هستند.

این نوع از لباس زیر در میانِ دختران جوان از محبوبیت بیشتری برخوردار است اما ما مشتری هایِ میانسال زیادی هم داشته ایم که انتخابِ اول و آخرشان شورت توری بوده است.

 

آیا در فصل زمستان میتوانیم شورت توری بپوشیم؟

خب معلوم است شما میتوانید در هر فصلی هر چیزی که دلتان میخواهد بپوشید اما باید به یک نکته توجه کنید، آن هم اینکه شورت هایِ توری به دلیلِ ضحامتِ کمِ پارچه هایشان ممکن است در فصولِ سرد زیاد مناسب نباشند.

شورت هایِ توری به نسبت دیگر شورت ها، مدرن‌تر هستند. و اگر بگوییم دوره اوج آنها همین ده دوازده سالِ اخیر بوده است، بیراه نگفته ایم. تقریبا برای تمامِ طرح هایِ مختلف شورت، مدلِ توری آنها هم طراحی شده است. و این یعنی در بازار میتوانید طبق سلیقه خود، شورت موردعلاقه‌تان را بیابید.

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، این است که شورت هایِ توری نباید زیادی سفت و تنگ باشند، چراکه شما را متوجه آسیب هایِ جدی در ناحیه واژن میکند. سعی کنید شورتی که میخرید فارق از اینکه توری است یا نه، خیلی تنگ نباشد.

هم اکنون شما عزیزان میتوانید انواع شورت هایِ توری و همچنین ست هایِ زیبایِ توری (سوتین و شورت )را از فروشگاه آنلاین یگیما با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.
مطالب مرتبط :
سوتین بارداری
اگر لباس زیر نپوشیم چه میشود؟