انواع شورت زنانه؛ پادار، بدون درز یا لامبادا
انواع شورت زنانه؛ پادار، بدون درز یا لامبادا

انواع شورت زنانه؛ پادار، بدون درز یا لامبادا

در حال حاضر تنوع لباس زیر در بازار بسیار زیاد است. به قدری که هر بانویی در کمد لباس های خود حداقل یکی دو مدل از آنها را دارد. چه بسا بیشتر! امروز با مجله یگیما همراه باشید. چرا که میخواهیم مدل هایی از شورت زنانه را بررسی کنیم.

شورت پادار

شورت پادار دقیقا شبیه شورت های مردانه است. این شورت یک مدلِ دیگر از مدل کلاسیکِ شورت زنانه است که بیشترین حجم ممکن از ناحیه باسن را میپوشاند.

شورت های پادار زنانه طراحیِ مستطیل شکل در ناحیه کنار ران ها دارند. اگر خوب بررسی کنید متوجه این موضوع میشوید. که انتخاب بسیار مناسبی برای پوشیدن زیر دامن های کوتاه است. البته شما میتوانید آن را زیر پیراهن کوتاه زنانه هم بپوشید که ترکیبی زیبا و مناسب است.

همچنین پیراهن هایِ چین دار هم که ممکن است بالا بروند گزینه مناسبی هستند تا زیر آنها از این نوع شورت ها بپوشید.

شورت پادار برای دوران قاعدگی اصلا گزینه خوبی نمیباشد چونکه بخش حداکثری را در ناحیه تناسلی میپوشاند به این دلیل که فاق نسبتا زیادی دارد. البته اگر در دوره قاعدگی هستید میتوانید شب ها از این مدل لباس زیر استفاده کنید تا هروقت خونریزی کردید بیش از پیش به لباس های دیگر نفوذ نکند.

شورت بدون درز

از نامش پیداست که هیچگونه درز و طرحی ندارد. درواقع شورت های بدون درز بسیار ساده هستند. ساختارشان یکپارچه و یکدست است و دوخت بسیار کمی دارند. یعنی در حداقل ترین بخش های ممکن. چرا؟ چونکه اینگونه دیگر از زیر لباس های تنگ و بدن نما، رد دوخت این شورت ها مشخص نیست.

از شورت های بدون درز میتوانید زیر شلوارهای مختلف استفاده کنید. همچنین میتوانید زیر لباس های توری و بدن نما هم استفاده کنید که بدنتان مشخص نباشد. برای مثل انواع لباس هایِ مجلسی و لباس هایِ عروسی.

شورت لامبادا

این دسته از شورت ها از پشت با بند به هم وصل بوده و اصطلاحا بک لس هستند. قسمتِ جلویی آن هم معمولا مدل های بیشماری دارد و بسته به سلیقه خودتان میتوانید آنها را خریداری کنید.

شورت لامبادا برای رابطه جنسی بسیار بسیار گزینه مناسبی است. البته که برای مجالس، دورهمی ها و بیرون رفتن هم میتوانید از این شورت استفاده کنید.

شورت هایِ لامبادا تنوع بسیار زیادی دارند که در این مطلب نمیگنجد. در مطلبی دیگر به صورت جداگانه به بررسی این نوع لباس زیر و انواع مختلف آن میپردازیم پس همیشه با یگیما همراه باشید.

درحال حاضر شما میتوانید انواع شورت های پادار، بدون درز و لامبادا را از فروشگاه اینترنتی یگیما با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.

مطالب مرتبط:

مزایای شورت نخی

لباس زیرهای نایلونی