لباس زیرهای نایلونی
لباس زیرهای نایلونی زنونه

لباس زیرهای نایلونی

جنسِ لباس زیرهایِ نایلونی پلی استر میباشد؛ و این باعث بروزِ مشکلات زیادی برای پوست و بدن شما میشود. قیمت لباس زیرهای نایلونی مناسب است، بنابراین بسیار پرفروش هستند. اما این همه ماجرا نیست. عوارض این جنس از فواید آن بیشتر است.

لباس زیرِ نایلونی حساسیت های مختلفی را برای شما ایجاد میکند که در ادامه به آنها میپردازیم. با یگیما همراه باشید.

اگر میخواهید از لباس زیر نایلونی استفاده کنید و همچنان عوارضِ استفاده از آن را کاهش دهید باید به صورت روزانه تعویض کنید. گاها برای جلوگیری از آسیب هایی که به بدن ممکن است وارد شود، این لباس زیرها را روزانه دو تا سه بار هم عوض میکنند که البته این برای کسانی صدق میکند که تعریق و ترشح زیادی دارند.

اگر تعویض کردن به طور مرتب را پشت گوش بیندازید مشکلات زیادی برای آلت تناسلی یا واژن شما پیش می آید.

برای مثال بوی بد واژینال:

ببینید به صورت طبیعی و عادی واژن بوی بدی ندارد. اما استفاده از لباس زیرهایِ نامناسب میتواند تا حدود زیادی باعث شود که بوی نامطبوعی به خود بگیرد.

وقتی میخواهید بخوابید و یا استراحت کنید، به هیچ وجه لباس زیر نایلونی نپوشید. این کار باعث میشود که رطوبت این ناحیه به طور کل خشک شود. اگر نمیتوانید برهنه بخوابید یا راحت نیستید، میتوانید از شلوارهای گشاد و نخی استفاده کنید. اما همین شلوارها را هم مرتب بشویید تا از تجمع باکتری ها جلوگیری کنید.

سعی کنید لباس زیرهای نایلونیِ خود را جدا از دیگر لباس ها بشویید. اگر احیانا عفونت های واژینال دارید، پس از شست و شوی لباس زیرهایتان در ماشین لباسشویی، نصف پیمانه وایتکس در آن بریزید و بگذارید به صورت خالی، 20 دقیقه روشن بماند. حتما از آبِ داغِ لباسشویی استفاده کنید. با اینکار عفونتی در ماشین باقی نمی ماند و به صورت کامل تمیز و پاکیزه میشود.

باید به درستی لباس زیر نایلونی را خشک کنید تا باکتری هایش از بین برود. اینکار عوارض استفاده از این لباس زیرها را کاهش میدهد. اگر احیانا در مناطق سردسیر زندگی میکنید یا فصل زمستان و پاییز را پشت سر میگذارید، میتوانید با اتو ( البته با درجه کم) و یا بخاری اینکار را انجام دهید و لباس زیرهای نایلونی خود را خشک کنید.

هرگز طولانی مدت لباس زیر نایلونی را نگهداری نکنید و حتما هر چند ماه یکبار به خرید لباس زیر بروید.

لباس زیرهای نایلونی از آنجایی که بدن ما میچسبند، پتانسیل بالایی دارند که حساسیت ایجاد کنند. بنابراین مرتب بدن خود را بشویید و همچنین هنگام شستشوی لباس زیر نایلونی از مواد شوینده نرم کننده استفاده کنید. اینکار عوارض استفاده از لباس زیر نایلونی را کاهش میدهد.