لباس زیر کاستوم
Custom underwear

لباس زیر کاستوم

لباس زیر کاستوم به منظور جلوگیری از سردی رابطه در زندگی زناشویی طراحی شده‌است. در طراحی این لباس زیرها از شکل ظاهری ابر قهرمان‌ها، لباس فرم مشاغل مختلف، شخصیت‌های کارتونی و غیره الهام گرفته شده است. در واقع این لباس زیرها محصول خلاقیت و جسارت طراحان حوزه مد و فشن هستند.
در این مقاله میخواهیم شما را با انواع لباس زیر آشنا کنیم. با یگیما همراه باشید.

لباس زیر کاستوم چیست؟

قبل از آنکه به معرفی انواع لباس کاستوم بپردازیم، شاید کنجکاو باشید تا بدانید که لباس زیر کاستوم چه کاربردهایی دارد؟ کاستوم همان ست لباس زير فانتزی است که در انواع زنانه و مردانه تولید می‌شود.

اما کاستوم‌های زنانه متنوع‌تر هستند و استفاده از آن‌ها رواج بیشتری دارد. لباس‌فرم فانتزی، لباس خواب سفارشی، لباس کاستوم پرستاری، لباس کاستوم خرگوشی، کاستوم دانش‌آموزی، کاستوم فانتزی زیپی از انواع مختلف کاستوم زنانه هستند.

لباس کاستوم برای استفاده مداوم روزانه مناسب نیستند و استفاده از آن‌ها تنها به زمان رابطه جنسی محدود می‌شود. شاید بتوان گفت مهم‌ترین دلیل استفاده از لباس فانتزی کاستوم، افزایش جذابیت و هیجان در رابطه زناشویی است. این لباس‌ها معمولاً به منظور رفع کسالت و تکرار از روابط زناشویی استفاده می‌شوند.

انواع لباس کاستوم

لباس فرم فانتزی

لباس فرم فانتزی از مشهورترین مدل‌های لباس کاستوم زنانه است. این دسته از لباس‌های کاستوم زنانه انواع مختلفی دارند. در طراحی این لباس زیرهای فانتزی از طراحی لباس فرم مشاغل مختلفی از جمله پرستار، پلیس، پیش خدمت، خلبان، معلم و دانش آموز الهام گرفته شده است.

لباس کاستوم پرستاری

لباس فانتزی پرستاری یکی از پرفروش‌ترین و پر طرفدار­ترین مدل‌های لباس زیر کاستوم زنانه است. پوشیدن این لباس در رابطه زناشویی، بسیار جذاب است. این لباس به صورت یک تکه، دو تکه یا چند تکه طراحی می‌شود. معمولاً از رنگ سفید و رنگ جذاب قرمز در طراحی این لباس استفاده می‌شود. به همین دلیل برای شریک زندگی شما می‌تواند بسیار جذاب باشد.

کاستوم دانش آموزی

پوشیدن لباس کاستوم مدل دانش آموزی نیز می‌تواند برای آقایان بسیار جذاب باشد. این لباس یادآور دوران نوجوانی و شیطنت‌های آن دوران است!

کاستوم خدمتکار زن

لباس فانتزی خدمتکار زن، یکی دیگر از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین مدل‌های کاستوم زنانه است.

کاستوم پلیسی

لباس کاستوم پلیسی از مشهورترین لباس زیرهای فانتزی است که برای خانم‌ها طراحی شده است. این لباس در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیار پر فروش است. این لباس معمولاً به همراه وسایل جانبی دیگری همچون دستبند، باتوم، کلاه، کراوات، بند جوراب و غیره به فروش می‌رسد. نقش یک پلیس زن جذاب می‌تواند اعتماد به نفس بالایی را برای خانم‌ها به همراه داشته باشد.

لباس کاستوم طرح حیوانات

لباس کاستوم خرگوشی یکی از جذاب‌ترین لباس‌های کاستوم زنانه است. در طراحی لباس کاستوم معمولاً از طرح حیوانات مختلفی استفاده می‌شود. اما خرگوش همیشه یک شخصیت کارتونی جذاب بوده‌است.

مطالب مرتبط:
لباس زیرِ فانتزی
هنگام خرید سوتین باید به چه نکاتی توجه کنیم؟