لباس زیرِ فانتزی
Fancy underwear

لباس زیرِ فانتزی

شاید روند رو به رشد استفاده و استقبال از لباس های فانتزی این سوال را در ذهن شما نیز ایجاد کرده باشد که در واقع اینگونه از پوشاک چه کاربردی دارند و از چه تنوعی برخوردارند؟ اصلا لباسِ زیرِ فانتزی چیست؟ آیا میتواند جایگزین لباسِ زیر نخی بشود؟ با یگیما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را دریابید.

شورت فانتزی چیست؟

شورت فانتزی نوعی لباس زیر است که از نظر ظاهر متفاوت با شورت های عادی و معمولی است. شورت های فانتزی داری جنس، رنگ، برش و طرح های متفاوتی هستند. این شورت ها دارای ویژگی های خاصی هستند. در برخی از این شورت ها، ممکن است پاپیون، گل و یا اکسسوری‌ های دیگر برای زیبایی بیشتر روی پارچه آنها کار شده باشد.

انواع شورت‌ های لامبادا، فاق باز، چرم، توری، حریر، بندی با رنگ های خاص جز شورت های فانتزی به حساب می‌ آیند.

شورت های فانتزی محدود به نوع خاصی نیستند. امروزه تنوع بسیار زیادی در انواع شورت و لباس های زیر مردانه، زنانه و حتی لباس زیر بچگانه وجود دارد. استفاده از شورت های فانتزی مختص به جنسیت خاص و یا افراد خاص هم نمی شود و تقریبا در میان همه افراد جامعه رایج است.

شورت‌ های فانتزی در انواع مختلف، در میان خانوم ها بسیار محبوب هستند. محبوب ترین شورت ها، شورت های فانتزی پشت باز، شورت های فاق باز و شورت های جی استرینگ است. این شورت ها که به نام هارنس فانتزی نیز شناخته می شوند از رایج ترین انواع لباس های زیر فانتزی هستند که در طرح ها، رنگ ها و جنس های متفاوتی تولید و طراحی شده اند و در بازار در دسترس عموم قرار گرفته اند.

تفاوت شورت های فانتزی با شورت های نخی

این دو لباس زیر علاوه بر اینکه از نظر نوع و جنس پارچه متفاوت هستند، ظاهر متنوعی نیز دارند. البته شورت های فانتزی نسبت به شورت های نخی تنوع رنگ و ظاهر بیشتری خواهند داشت.

شورت های نخی از نظر راحتی نسبت به شورت های فانتزی، بسیار بهتر هستند و در طولانی مدت پوست شما را آزار نمی دهند. زیرا جنس پارچه این لباس های زیر از الیاف طبیعی است. اما متاسفانه شورت های فانتزی تنوع جنس بالایی ندارند و اگر شما پوست حساسی داشته باشید، ممکن است دچار مشکلات پوستی شوید.

مشکل دیگر شورت ها فانتزی نسبت به شورت های نخی، تنگ بودن آن ها است. شورت های فانتزی اکثرا چسبیده هستند، بنابراین در طولانی مدت می تواند باعث ایجاد عفونت، قارچ و همچنین حساسیت های پوستی شود.

اگر هنوز هم علاقمند به پوشیدن شورت های فانتزی هستید، بهتر است با فاصله زمانی کم آنها را تعویض کنید. امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

مطالب مرتبط:
مزایای شورت نخی
خرید شورت زنانه