انواع لباس زیرهایِ زنانه و دخترانه ( پارت اول)
انواع لباس زیرهایِ زنانه و دخترانه ( پارت اول)

انواع لباس زیرهایِ زنانه و دخترانه ( پارت اول)

لباس زیر نسبت به بقیه لباس ها، از اهمیت بیشتری برخوردار است. زیرا در تماس مستقیم با بدن ماست. بنابراین ما همانقدر که به لباس های دیگر خود مثلِ پالتوها، مانتوها و شلوارها توجه میکنیم باید به لباس زیر خودمان توجه کنیم. حتی بیشتر! امروز میخواهیم انواع لباس هایِ زیر زنانه و دخترانه را به شما معرفی کنیم. پس مثل همیشه با یگیما همراه باشید.

1.لباس زیرِ بندی(پایین تنه)

احتمالا این جذابترین لباسِ زیرِ زنانه باشد. شما میتوانید آنرا زیر هر لباس بپوشید و مطمئن باشید که خودش را بد نشان نمیدهد.

2.لباسِ زیرِ فانتزی(پایین تنه)

برخلاف تصورات و خیالاتِ خامِ خیلی ها توجه به ظاهر لباس زیر برای روحیه خانم ها خیلی خیلی مهم است. همچنین توجه به رنگ و طرح آن. و در حقیقت بانوها باید بدانند که با پوشیدن لباس زیرهایِ جذاب تر و همچنین ایمن تر در واقع احترام بسیار بیشتری برای خودشان قائل هستند.
اگر میخواهید تنوع ایجاد کنید بهتر است یک راست به سراغ شورت هایِ فانتزیِ زنانه بروید و از آنها استفاده کنید.همانطور که از اسمشان پیداست روحیه شما را شاد خواهند کرد. زیرا بخاطر رنگ ها و طرح ها و دوختشان بسیار فانتزی و خلاقانه هستند.
این دسته از لباس زیرهای زنانه، به دلیل تنوع و تناسبِ بالایشان در طرح ها میتوانند هرکسی را راضی کنند. پس اصلا نگرانِ این نباشید که فقط جوانان میتوانند از آنها استفاده کنند. این شورت ها به نوعی طراحی میشوند که حتی خانم های متاهل هم آنها را دوست دارند و طرفدارشان هستند.

3.لباس زیرِ لامبادا(پایین تنه)

شورتِ لامبادا درمیانِ دختران و خانم های جوان بسیار محبوب است. از آنجایی که مدل های لباس زیر لامبادا بدون درز هستند، بنابراین میتوانید از این لباس زیرها با انواع لباس مجلسی استفاده کنید.
شورت های لامبادا طرح هایِ فانتزیِ جذاب و متنوعی دارند. جنس آن کشدار است و رنگ هایِ مختلفی دارد. و میتواند افراد را با سلیقه هایِ مختلف راضی کند.

شورت هایِ لامبادا دو دسته هستند:

دسته thong که بندهایِ باریک دارند و قسمت پشت آن فقط از یک بند نازک تشکیل شده است و اما جلوی آن لایه پهنی دارد.
در نوع g string بخش پشت لباس زیر با مهره های زیبا و جذاب به کمر وصل میشود و گزینه ای محبوب و زیبا برای زوج های جوان خواهد بود.

4.لباس زیرِ توری(پایین تنه)

اگر به دنبال یک شورتِ بسیار سبک و جذاب هستید، شورت توری برای شماست.البته از آنجایی که این شورت توری بسیار نازک است، اصلا انتخاب مناسبی برای فصلِ زمستان نیست. مگر اینکه همراه آن از لباس دیگری استفاده کنید. اگر میخواهید شورت توری بخرید حتما و حتما سراغ برندهایِ معتبر بروید. چراکه اگر پارچه توری نامناسب باشد دچار خارش پوست و مشکلات دیگر میشوید.

5.لباس زیرِ اسفنجی(پایین تنه)

اگر میخواهید بدنتان خوش فرم و برجسته به نظر برسد میتوانید به سراغِ شورتِ اسفنجی بروید. این نوع لباس زیر یک لایه اسفنج دارد و بسیار محبوب و پرفروش است.
سعی کنید از این نوع لباس زیر، فقط در جشن ها و دورهمی ها یا مهمانی ها استفاده کنید؛زیرا استفاده طولانی مدت از آن باعث ایجاد مشکلات مختلفی مثل تعریق و حساسیت میشود.