انواع سوتین برای خانم ها
انواع سوتین برای خانم ها

انواع سوتین برای خانم ها

تقریبا از 20 سال پیش یک انقلاب در طراحی سوتین ها اتفاق افتاد. شاید تا قبل از آن شما چاره ای نداشتید جز اینکه یک سوتین را بخرید و استفاده کنید؛ حتی اگر برایتان مناسب نبود یا سلیقه شما چیز دیگری بود. اما امروزه جهان بسیار تغییر کرده است و چیزی که میبینم خارق العاده است. شما میتوانید با توجه به سلیقه خودتان، سوتین را در طرح هایِ بیشماری خریداری کنید. امروز با یگیما همراه باشید چراکه میخواهیم شما را با انواع سوتین ها آشنا کنیم تا هنگام خرید کردن، راحت تر تصمیم بگیرید.

1.سوتین تیشرتی

اگر برای روزمره خود دنبال یک سوتین خوب هستید، سوتین تیشرتی یک گزینه عالی است. سوتین تیشرتی معمولا مناسب پوشیدن زیر تیشرت است به همین دلیل با این اسم آن را میشناسیم.

2.برالت

سوتین برالت زیباست. و میتوانید آنرا به تنهایی یا زیر یک تاپ بپوشید. جنسشان کشسان است و بند نوارهای قابل تنظیم دارند. سوتین برالت بسیار پرطرفدار و پرفروش است.

3.سوتین بدون بند

این سوتین ها همانطور که از اسمشان پیداست، بدون بند هستند. سویتن های بدون بند هرگز لیز نمیخورند چراکه با پوشش لاستیکی یا سیلیکونی به پوست میچسبند و خب این برای خیلی ها خبر خوبیست!ً اما قبل از خرید حتما چندین مدل و طرح مختلف را امتحان کنید تا مطمئن شوید که برای شما مناسب است. حتما مراقب باشید که سوتینی که میخرید برایتان راحت باشد چراکه قرار است مدتی طولانی آن را بپوشید و از شما مراقبت کند.

خلاصه اگر نمیخواهید مدام بند سوتین لیز بخورد و اعصابتان را بهم بریزد، حتما از سوتین هایِ بدون بند استفاده کنید.

4.سوتین چسبان

سوتین های چسبان ، سوتین های بدون بند هستند. در حقیقت، آنها سوتین هایِ بدون پشت هستند، یعنی پشت بدنتان را نمیپوشانند. آنها روی سینه هایتان میچسبند و حداق کار را ارئه میدهند. شاید برایتان جالب باشد بدانید برخی از سوتین های چسبی یکبار مصرف هستند اما برخی دیگر قابلیت شستشو و استفاده مجدد را دارند.

5.سوتین ورزشی

سوتین ورزشی، سوتینی است که هنگام ورزش مانع از حرکت سینه ها میشود. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است تا شما هنگام انجام هرگونه فعالیت بدنی اذیت نشوید. بانوهایِ دودنده باید حتما از سوتین ورزشی قوی استفاده کنند. اما برای یوگا سوتین های سبکتر نیز مناسب است. قبل از شروع فعالیت ورزشیِ خود(حالا هر ورزشی که میخواهد باشد) حتما و حتما سوتین را در منزل خود امتحان کنید و از مناسب بودنِ آن مطمئن شوید. سوتین هایی که میپوشید اگر سایزشان نامناسب باشد منجر به آسیب میشود. سوتین قرار است کمک کننده باشد نه آسیب زننده؛ این را هرگز فراموش نکنید.