انواع لباس زیرهایِ زنانه و دخترانه (پارت دوم)
انواع لباس زیرهایِ زنانه و دخترانه ( پارت دوم)

انواع لباس زیرهایِ زنانه و دخترانه (پارت دوم)

لباس زیر نسبت به بقیه لباس ها، از اهمیت بیشتری برخوردار است. زیرا در تماس مستقیم با بدن ماست. بنابراین ما همانقدر که به لباس های دیگر خود مثلِ پالتوها، مانتوها و شلوارها توجه میکنیم باید به لباس زیر خودمان توجه کنیم. حتی بیشتر! امروز میخواهیم انواع لباس هایِ زیر زنانه و دخترانه را به شما معرفی کنیم. پس مثل همیشه با یگیما همراه باشید.

1.شورت و سوتین مجلسی

از نکات مهمی که خانم ها حتما باید بدانند این است که هرگز برای مجالس از لباس زیرهایی که در طول روز میپوشند، استفاده نکنند. این اصلا انتخاب مناسبی نیست.چرا؟
مهمترین دلیل آن فرم بدن شما با ست لباس زیر است.
بعضی از لباس زیرهای مجلسی شباهت زیادی به گان دارند و پهلو و شکم شما را چاق تر نشان میدهند. بنابراین حالت بهتری به اندام و بدن شما میدهند.
از آنجایی که بیشترِ لباس های مجلسی و مهمانی تنگ هستند و چسبیده به بدن، در نتیجه ست سوتین و شورت بهتر است به گونه ای باشد که خط دوختشان خیلی خیلی کمتر از لباس به چشم بیاید.
شورت و سوتینی که برای لباس مجلسی مورد استفاده قرار میگیرند، اهمیت زیادی دارند بنابراین تنوع زیادی در آنها وجود دارد و شما میتوانید با توجه به ویژگی هایِ بدنی و اندامی خود و با توجه سلیقه ای که دارید گزینه های مختلفی را انتخاب و خریداری کنید.

2.لباس زیر عروس

هنگام خرید لباس زیرِ عروس باید به نکاتی توجه کنید که ممکن است بیشتر مردم فراموش میکنند:
لباس زیر عروس باید بسیار راحت باشد تا حساسیت پوستی برایتان ایجاد نکند بنابراین هنگام خرید لباس زیر عروس باید به نکات زیادی دقت کنید. شورت و سوتین لباسِ عروسی کتان و نخ و پنبه بسیار مناسب است و توصیه میشود.
نکته بعدی که باید به آن دقت کنید این است که لباس زیر عروس باید حتما متناسب با اندام شما انتخاب شود. همچنین رنگ آن بهتر است با رنگ پوست شما متناسب باشد. البته معمولا لباس زیر عروس سفید است. شورت و سوتین های عروس در طرح های بیشماری به بازار عرضه شده اند. شما حتی میتوانید از لباس زیرهای چند تکه استفاده کنید.

3.لباس خواب بادی

لباس خواب هایِ بادی بسیار خوش فرم و راحت هستند. و معمولا برای تهیه آنها از پارچه های متفاوتی مثل کاموا، چرم، توی، ساتن و…. استفاده میشود. همچنین در بیشتر مواقع در پارچه‌ی این محصولات از الیاف‌های کشسانی مثل اسپنادکس به منظور خوش فرم تر ایستادن بر بدن استفاده می‌شود.

4.لباس خواب فانتزی

لباس های فانتزی معمولا جذابیت زیادی برای خانوم ها دارند و البته که بسیار پرفروش هستند. شما میتوانید از لباس خواب های فانتزی مختلفی استفاده کنید چراکه استایلی شیک و خاص به شما میدهد. از آنجایی که این لباس ها تنوع زیادی در رنگ، طرح و جنس و اندازه دارند قطع به یقین هر بانویی را راضی خواهند کرد.

5.لباس زیر کاستوم

و اما آخرین مورد لباس زیر کاستوم است. شاید تا به حال کلمه کاستوم را نشنیده باشید و با خود بگویید لباس زیر کاستوم دیگر چیست؟! درواقع لباس هایی که از شخصیت هایِ دنیایِ گِیم یا سرگرمی و همچنین انیمیشن ها الهام گرفته اند به لباس کاستوم معروفند. این لباس ها بسیار پرطرفدارند چرا که شما را ناخوداگاه به یاد انیمیشن ها یا کارتون هایِ محبوبتان می اندازند.

مطالب بیشتر :
انواع لباس زیرهایِ زنانه و دخترانه ( پارت اول)
انواع سوتین برای خانم ها