هنگام انتخاب رنگ لباس زیر به چه نکاتی توجه کنیم؟
هنگام انتخاب رنگ لباس زیر به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام انتخاب رنگ لباس زیر به چه نکاتی توجه کنیم؟

کسی نمیتواند تاثیر رنگِ مناسبِ لباس ها بر استایلِ افراد را انکار کند. رنگ شاید اولین چیزیست که زیبایی یا عدم زیبایی ما را از دور دست ها نشان میدهد. اگر درست انتخاب نکرده باشیم هر جایی هم که باشیم ، زیبایی ما زیر سوال می‌رود! خواه در یک دورهمی دوستانه، خواه در یک مجلسِ یا همایش و خواه در اتاق خوابمان همراه شریک زندگی. خب اگر بخواهیم به طور مفصل و روانشناسانه درباره این موضوع به صحبت بنشینیم، باید ساعت ها وقت بگذاریم تا به طور جدی و جامع این موضوع را بررسی کنیم. اما امروز همراه یگیما باشید تا نکاتی کاربردی درباره انتخابِ رنگِ مناسبِ لباس زیر را به شما بیاموزیم.

اکثر ما کمدهایمان پر است از سوتین ها و شورت هایی به رنگ سیاه و سفید. چرا که بر این باوریم که این دو رنگ را با هر لباسی میتوانیم ست کنیم. اما خب این یک فرار است از اصل موضوع. چراکه ما باید هرچه بیشتر به رنگِ متناسب با بدن خود نزدیک‌تر شویم. درضمن سیاه و سفید شدن تمامِ لباس ها موجب افسردگی میشود. با یک نگاه به سطح شهر میبینید که نود درصد ماشین ها سیاه و سفید هستند. و خب این شادی را از ما سلب میکند.

میدانید شبیه چیست؟ شبیه این است که به شما بگویند که فقط حق دارید بستنی های وانیلی و شکلاتی بخورید. اما آیا میتوانید از توت‌فرنگی یا سایر مزه ها بگذرید؟

هنگام خرید لباس زیر به نکاتی که در ادامه می‌آیند دقت کنید.

۱. رنگ لباس زیر را بر اساس رنگ چشم خود انتخاب کنید. این میتواند چشم های شما را زیباتر نشان دهد و همچنین تاثیر زیادی در زیبایی شما دارد وقتی که پهلوی همسر خود در خانه به سر می‌برید.

2. رنگ لباس زیر خود را با رنگ موی سر هماهنگ کنید. اگر موی بلوند دارید یا احیانا به تازگی موهای خود را بلوند کرده اید، از سوتین هایِ تیره استفاده کنید و اگر موی سرتانِ رنگی تیره دارد از لباس زیرهایی با رنگ شاد استفاده کنید. البته این همیشه صدق نمیکند و گاها شما با موهایِ تیره و لباس زیر تیره هم میتوانید جذاب باشید و بدرخشید.

3. رنگ لباس زیر خود را با رنگ پوستتان هماهنگ کنید. این بسته به رنگ پوسستان میتواند متفاوت باشد اما مراقب باشید که رنگِ لباس زیر، رنگ پوستتان را تحت شعاع قرار ندهد.

البته که نکات بیشتری هم میتوان برای انتخابِ رنگ مناسب برای لباس زیر بیان کرد. اما خب این ممکن است هرگز پایان نیابد. ما امروز سعی کردیم به شکلی مفید این مسئله را بررسی کنیم. هم اکنون میتوانید لباس‌زیرهایی متناسب با سلیقه خود، در رنگ هایِ متفاوت از فروشگاهِ یگیما سفارش دهید.

مطالب مرتبط :
سوتین بارداری
مزایای شورت نخی