معایب استفاده از سوتین اسفنجی
معایب استفاده از سوتین اسفنجی

معایب استفاده از سوتین اسفنجی

یکی از سوالاتِ همیشگی که فکرِ بانوان را درگیرِ خود میکند این است که آیا سوتین اسفنجی به سینه‌ها آسیبی وارد میکند یا نه؟ خب از آنجایی که سوتین اسفنجی تقریبا سینه‌بندی پرفروش است بر خود لازم دیدم تا یکبار برای همیشه به این مهم پاسخی صریح بدهم. شما هم اگر میخواهید با معایب استفاده از سوتین اسفنجی آشنا شوید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و مثل همیشه با یگیما همراه باشید.

سوتین اسفنجی چیست؟

سوتین اسفنجی یکی از انواع سینه‌بند است که در تولید آن از اسفنج استفاده شده است. سوتین‌های اسفنجی به شکل اسفنجی و ابری فشرده شده هستند. از آنجایی که سوتین اسفنجی بسیار پرطرفدار است، بنابراین طبیعتا در طرح‌ها و رنگ‌های زیادی با بازار عرضه میشود. تنوع بالا در شکل و دوخت این نوع سینه‌بندها باعث شده که تقریبا در هر فروشگاه لباس‌زیری موجود باشند.

اما چرا خانم‌ها از این نوع سینه‌بند استفاده میکنند؟

این نوع سینه‌بندها میتوانند به سینه‌هایِ شما فرم و شکل بدهند و خب قطعا شما به عنوان یک خانم، متوجه این مزیت هستید.

معمولا وقتی میخواهیم به مهمانی یا دورهمی دوستانه برویم یا حتی وقتی جلسه مهمی داریم، این سینه‌بندها به کار می‌آیند. به همین دلیل است که همیشه در کمدِ لباس هایِ بانوان چند طرح مختلف از این سوتین‌ها یافت میشود. بنابراین نمیتوان به محبوبیت سوتین اسفنجی شک کرد.

اما مشکل سوتین‌هایِ اسفنجی چیست؟

ببینید درحالت کلی سوتین‌هایی که سینه‌ها را تحت فشار قرار میدهند، آسیبهای بسیار جدی و جبران ناپذیری را به سینه‌های شما عزیزان و غدد شیردهی وارد میکند. بنابراین باید به صورت جدی از پوشیدن این نوع سوتین ها خودداری کنید و قدمی مثبت در جهت سلامت سینه ‌هایِ خود بردارید.

اما این به این معنی نیست که سوتین‌هایِ اسفنجی همگی به شما آسیب میرسانند. شما هم احتمالا این ضرب المثل قدیمی را از مادربزرگهای خود شنیده اید که میگویند: نه آنقدر بخور که ضعفت آید، نه آنقدر بخور که برون آید. همیشه باید به قاعده و به اندازه از چیزی استفاده کنید. دقیقا مثل شیرینی خامه ای. شیرینی خامه ای بسیار خوشمزه است اما اگر در خوردن آن زیاده‌روی کنید ممکن است بیمار شوید و دیابت مبتلا شوید. از سوتین هایِ اسفنجی به اندازه استفاده کنید. فقط وقتی که مهمانی میروید یا جلسه مهمی دارید.

در خرید سوتین هایِ اسفنجی بسیار دقت کنید. علاوه بر استفاده به اندازه و به قاعده باید جنس خوبی را هم خریداری کنید.

هم‌اکنون میتوانید از فروشگاه یگیما انواع سوتینهایِ اسفنجی را با قیمتی مناسب تهیه کنید.

مطالب مرتبط :
انواع سوتین برای خانم ها

درمورد شورت های هیپستر چقدر میدانید؟