اگر لباس زیر نپوشیم چه میشود؟
اگر لباس زیر نپوشیم چه میشود؟

اگر لباس زیر نپوشیم چه میشود؟

خیلی از افراد لباس‌زیر پوشیدن را همانند نفس کشیدن ضروری میدانند. اما خب کسانی هم هستند که به هیچ وجه حاضر نیستند لباس زیر بپوشند و می‌گویند اینکار راحتی ما را از بین خواهد برد. به هر طریق افراد قبل از رفتن به مدرسه یا محل کار، باشگاه یا دانشگاه لباس زیر میپوشند.

خیلی از دخترها شورت‌هایِ رنگین کمانیِ پسرانه را به بیکینی یا انواع شورت هایِ زنانه ترجیح میدهند. و خیلی خودشان را درگیرِ انواع مد یا طرح هایِ جدیدُالولاده نمی‌کنند. ولی در کل ما اینجاییم چون یک سوال ذهنمان را مشغول کرده؛ اصلا چرا لباس زیر می‌پوشیم؟ آیا توضیحی علمی برای آن وجو دارد؟ یا اینکه صرفا یک هنجار اجتماعی است؟ به تاریخِ زندگیِ آدمیزاد برمیگردد یا اینکه از فرهنگ ما نشات میگیرد؟ با یگیما همراه باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم.

ما لباس زیر میپوشیم چراکه این موضوع در بین افراد جامعه پذیرفته شده است. اما اگر لباس زیر نپوشیم چه میشود؟ در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنم که پوشیدن یا نپوشیدن لباس زیر درنهایت به ترجیحات شخصی افراد باز میگردد. و ممکن است کسی جدا نتواند حتی لحظه ای لباس زیر را تحمل کند.

اما خوب است بدانید که با پوشیدن لباس زیر شما از چه مشکلات و بیماری هایی در امان می‌مانید….

مزایای پوشیدن لباس زیر :

1.دستگاه تناسلی زنان کمتر دچار عفونت‌های مختلف میشود.

2. رطوبتِ بعد از سرویس بهداشتی رفتنمان را به طور کلی جذب میکند.(که البته باید به سرعت شورت های خود را بشوئید یا شورت های جدید خریداری کنید تا از خطر ابتلا به انواع عفونت ها و قارچ هایِ واژن در امان باشید.

3.جلوگیری از خراب شدن لباس های شما.(تصور کنید یک شلوارِ نو با قمیتی زیاد خریداری کرده اید. و حالا بوی بدی میدهد یا همیشه رطوبت زیادی دارد و به سرعت خراب میشود. چرا؟ چونکه از لباس زیر استفاده نکرده اید.)

4.دیگر به بیماریِ فولیکولیت مبتلا نمیشوید.

5. احساس راحتی و آرامش.(همینکه در خیابان راه میروید و میدانید چیزی ناحیه تناسلی شما را پوشانده است، خودش موجب آرامش فکریِ شما میشود)

اما اگر به هر دلیلی نمیخواهید شورت بپوشید باید نکاتی را رعایت کنید تا از صدمات جدیِ عدمِ استفاده از لباس زیر جلوگیری کنید. هرگز پشت گوش نیندازید و همیشه اطلاعات خود را آپدیت کنید. فراموش نکنید که بدنِ ما وطنِ ماست.

یعنی قبل از خانه، زمین، سرزمین، شهر یا کشور ما وطنی به نامِ بدن داریم که اگر از این نعمت که خدا در اختیارمان قرار داده به درستی استفاده نکنیم به خودمان ستم کرده ایم. پس همیشه قدر این نعمت یعنی سلامتی را بدانید

مطالب مرتبط :
انواع شورت زنانه؛ پادار، بدون درز یا لامبادا
انواع شورت های زنانه؛ کلاسیک یا فاق باز؟