انواع شورت های زنانه؛ کلاسیک یا فاق باز؟
انواع شورت های زنانه؛ کلاسیک یا فاق باز؟

انواع شورت های زنانه؛ کلاسیک یا فاق باز؟

معمولا هر نوع لباسی در مدل های مختلفی تولید میشود. شورت های زنانه نیز از این قاعده مستثنا نیستند. شورت زنانه در طرح ها و مدل های مختلفی تولید میشود که هر کدام دارای مزایای خاصی هستند. این تنوع به قدری زیاد است که در کمد لباس هر بانویی میتوان مدل های مختلف از این شورت ها را در رنگ ها متفاوت پیدا کرد. ما میخواهیم در دو پارت(بخش) جداگانه تمامیِ این مدل ها را به شما همراهان همیشگی معرفی کنیم. پس مثل همیشه با یگیما همراه باشید.

شورت کلاسیک

همانطور که از نامش پیداست، یک نسخه قدیمی از شورت های اولیه است. شورت کلاسیک حجم زیادی از ناحیه باسن و رانها را میپوشاند. فاق شورت های کلاسیک بلند بوده و جزو راحتترین مدل ها هستند.

از آنجایی که این شورت حجم زیادی از باسن را میپوشاند، گزینه بسیار مناسبی برای دوران پریودی و قاعدگی است. از آنجایی که شورت کلاسیک بسیار راحت است ، میتوانید در طول روز و زیر لباس های گشاد هم از آن استفاده کنید. به صورت کلی این شورت ها را میتوانید زیرِ دامن ها و شلوار هایِ غیرجذب بپوشید؛ ولی برای مهمانی یا به صورت کلی بیرون رفتن و قدم زدن در شهر، این مدل انتخاب خوبی نیست. چرا؟ چونکه باعث عرق کردنِ باسن میشود. پس در انتخاب شورت ها همیشه دقت کنید.

شورت فاق باز

شورت فاق باز همانگونه که از نامش پیداست دارای فاق باز در قسمت تناسلی است. فاقشان در بخش هایِ جلو یا عقب وجود ندارد و در برخی مدل ها هم فاق به شکل سراسری حذف شده است.

ناحیه تناسلی یا چاک باسن باز است. برای همین از این شورت فاق باز بیشتر مواقع برای آمیزش جنسی استفاده میکنند. در برخی از مدل ها و طرح ها از تزئینات مختلفی استفاده میشود. مانند مروارید،انواع زنجیرها یا اکسسوری های دیگر. این باعث تحریک بیشتر میشود و شما از رابطه جنسی لذت بیشتری را خواهید برد.

از آنجایی که در سالهای اخیر روابط زناشویی بین زوجین به شدت کاهش یافته به خانوم های محترم توصیه میکنیم که حداقل تعدادی از این نوع شورت های فاق باز در طرح ها و مدل هایِ مختلف خریداری کنند و در کمد لباس های خود نگهداری کنند. این خیلی مهم است. مخصوصا در کشور ما که آموزش های کافی درباره روابط جنسی وجود ندارد، باید بیش از پیش تلاش کنیم تا روابط زناشویی خود را با همسرمان بهبود ببخشیم. بیشتر طلاق هایِ عاطفی که بین زوجین میبینیم هم از همین جا سرچشمه میگیرد.

مطالب مرتبط :
مزایای شورت نخی

سوتین بارداری