درمورد شورت های هیپستر چقدر میدانید؟
درمورد شورت های هیپستر چقدر میدانید؟

درمورد شورت های هیپستر چقدر میدانید؟

امروز در این مقاله میخواهم درباره یکی دیگر از مدل هایِ مختلف لباس زیر با شما صحبت کنم. آیا تا به حال اسم هیپستر به گوش شما رسیده اشت؟ چقدر درباره هیپسترها میدانید؟
امروز با یگیما همراه باشید چراکه قصد داریم به صورت جامع و کوتاه درباره شورت های هیپستر صحبت کنیم.

اصلا هیپستر به چه معناست؟

هیپستر یک اصطلاح جدید است که حدودا ده سالی میشود که در صنعت پوشاک بر سر زبان ها افتاده است. هیپستر درواقع به کسی گفته میشود که ظاهرش از دید دیگران مرسوم و معمول نیست. منظور این نیست که این شخص شلخته است یا تیپ خوبی ندارد، بلکه منظور این است که فرد طبق سلیقه شخصی لباس میپوشد و برندها را دنبال نمیکند. درواقع معیارهایِ خاص خودش را برای انتخاب لباس دارد.

هیپسترها عموما دو گروه اصلی دارند. اولی ظاهری نامتعارف با اجتماع دارد و دومی فردی است که از لوازم قدیمی و کهنه استفاده میکند. همین رفتارها که از هیپسترها سر میزند سبب شد تا اجناس و وسایل قدیمی بسیار گران شوند و ارزش بخصوصی پیدا کنند.

البته امروزه هیپستر به این معنا نیست بین جوانان. و صرفا نام یک مدل لباس زیر زنانه است که خیلی هم طرفدار دارد. اما خب تمام اینها را گفتم تا بدانید چیزی که میپوشید ریشه آن از کجا می آید. بیشتر کسانی که امروزه به هیپسترها معروفند از قشر متوسط به بالای جامعه هستند. و از آنجایی که ثروت زیادی دارند میتوانند لباس های زیادی را هم امتحان کنند. همچنین هنرمندان زیادی هم در سراسر جهان این نوع استایل را دارند. آنها معمولا از اکسسوری های زیادی هم استفاده میکنند. چراکه این استایل بدون اکسسوری مفت نمی ارزد!

و اما شورت هیپستر چه نوع شورتی است؟

ما ریشه این کلمه را بررسی کردیم اما خود شورت های هیپستر چه نوع شورت هایی هستند و چه تفاوتی با دیگر شورت ها دارند؟ آنها را زیر چه لباسی بپوشیم بهتر است؟

خب معمولا شورت های هیپسترز را زیر شلوارها و دامن های فاق کوتاه میپوشند. همچنین میتوانید از شلوارهای جین هم استفاده کنید. ایت مدل شورت ساختارش شبیه عدد۷ یا حرف V است. ولی با این وجود قسمت هایِ کناری ران را هم پوشش میدهد. وقتی که شورت هیپسترز را زیر لباس میپوشید اصلا حس بدی به شما دست نمیدهد ولی با این وجود باز هم هنگام خرید دقت کنید.

شورت هیپسترز فاق کوتاهی دارد و این یعنی اینکه برای دوره پریود یا قاعدگی گزینه مناسبی است تا خدایی ناکرده موجب حساسیت در واژن نشود.

مطالب مرتبط :
مزایای شورت نخی
انواع شورت های زنانه؛ کلاسیک یا فاق باز؟