لباس زیر با رنگ سال!؟
لباس زیر با رنگ سال!؟

لباس زیر با رنگ سال!؟

معمولا هرساله، شرکت پنتون که در امریکا قرار دارد، رنگِ سال را معرفی کند. این برای بسیاری از افراد در سراسر جهان حائز اهمیت است چراکه میخواهند رنگِ لباس ها و اکسسوری ها و کفش هایِ خود را متناسب با رنگ سال انتخاب کنند. امروز با یگیما همراه باشید تا بیشتر درباره رنگ سال بدانید.

پنتون PANTONE شرکتی در شهر نیوجرسیِ واقع در امریکا است که به مافیایِ رنگ معروف شناخته میشود! پنتون در زمینه مد و همچنین رنگ فعالیت میکند و بسیار بسیار در سراسر جهان معروف است. این شرکت همه ساله (از 2000 میلادی به بعد) متناسب با نیازهای جامعه و شرایط موجود و فاکتورهایِ بیشمارِ دیگری رنگ سال را معرفی میکند. پس از معرفی معمولا تعداد زیادی از افراد لوازم خانگی و لباس ها و حتی موی سر خود را با آن ست میکنند یا به آن رنگ در می آورند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که چگونه رنگِ سال انتخاب میشود. عده ای از کارشناسان یا متخصصان در اتاقی کاملا سفید(یعنی همه چیز در این اتاق سفید است حتی لباس هایی که به تن دارند) دور هم جمع میشوند و با توجه به تمامیِ اتفاقاتی که در طول سال افتاده، رنگ سال معرفی میکنند. اتفاقاتی نظیر موفقیت هایِ بشر، بلایای طبیعی، جنگ، بیماری و….. این اتفاقات معمولا سبب تغییر و تحول اساسی در جهان شده اند. آنها رنگ سال را انتخاب میکنند و الهام بخش بسیاری از برندها و صنایعِ مد و فشن و شرکت هایِ مختلف هستند. حتی طراحان سایت ها و لوگو ها و گرافیست هایِ حرفه ای هم از رنگ سال الهام میگیرند.

رنگ هایِ سال هایِ قبل چه رنگ هایی بوده اند؟

سال 2021، رنگ هایِ خاکستری و زرد انتخاب شدند.
سال 2020، رنگِ آبی کلاسیک انتخاب شد که بسیار هم جذاب و تماشایی بود و شرکت هایِ زیادی از آن الهام گرفتند.
سال 2019، رنگِ مرجانیِ زنده انتخاب شد.
سال 2018، رنگِ موردعلاقه یوتیوبرها و گِیمرها انتخاب شد؛ یعنی رنگِ بنفشِ فوق العاده. این رنگ طرفداران بیشماری در سراسر جهان دارد.
و….

اما رنگِ سالِ 2023 چه بود؟

رنگِ سالِ 2023، ویوا مجنتا یا همان قرمزِ پرشین نام دارد. این رنگ آدمی را به سوی تقویتِ قدرت هایِ درونی اش سوق میدهد.

شما میتوانید لباس زیرهایی به این رنگ تهیه کنید. هم سوتین و هم شورت. و سپس آنها را با رژلب و مویِ سر و همچنین لاک، ست کنید و جذابیت زیادی به خود ببخشید. همچنین این باعث میشود که روابطتان با همسر بهتر شود و رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید.

مطالب مرتبط :
اگر لباس زیر نپوشیم چه میشود؟
شورت توری