چرا لباس زیر برخی از خانم ها بو می‌گیرد؟
چرا لباس زیر برخی از خانم ها بو می‌گیرد؟

چرا لباس زیر برخی از خانم ها بو می‌گیرد؟

اگر شما هم جزو آن دسته از بانوانی هستید که لباسِ زیرتان زود به زود بو میگیرد، با یگیما همراه باشید تا به علل آن پی ببرید.

بویِ بدِ لباسِ زیر، یکی از چیزهاییست که هرکسی را آزار میدهد و ما اصلا دلمان نمیخواهد که لباس زیرهایمان بوی نامطبوع داشته باشند. اما خب این اتفاق می افتد و بسیاری از بانوان همیشه از بویِ بدِ لباس زیرشان شاکی هستند و حتی مرتب به پزشکِ متخصص مراجعه میکنند.

دلایل ایجاد بوی بد لباس زیر بانوان:

-یکی از دلایلِ بویِ بدِ واژن که در نهایت به بویِ بدِ لباسِ زیر منجر میشود، مصرف بیش از حد غذاهایِ شیرین است. مصرف غذاهایِ شیرین بیش از اندازه باعث ترشحاتِ واژن میشود و همین یکی از دلایلِ اصلیِ بو گرفتنِ شورت هایِ شما عزیزان است.
– نوشیدنی هایِ الکلی و همچنین نوشیدنی هایِ کافئین دار موجبِ این میشود که لباس زیرهایِ برخی خانم ها بوی بدی بگیرد. پس خوب مراقبِ نوشیدنی هایِ خود باشید.
– بهداشتِ شخصی را روزانه رعایت کنید. منظور این است که پایین تنه خود را رها نکنید به حال خودش! بهداشت شخصی را رعایت کنید.
– واژن خود را با محصولاتِ پنبه ای خشک کنید.
– دستمال های بهداشتی خود را مرتب تعویض کنید(این بسیار مهم است) عدم رعایتِ اینکار موجبِ بوی بد و حتی عفونت هایِ واژینال میشود.
– هرگز از مواد معطر استفاده نکنید. خوشبو کننده ها باکتری هایِ مفیدِ دستگاه تناسلی شما را از بین میبرند و این یک زنگ خطر برایِ آینده شماست.
– به یاد داشته باشید که پس از رابطه جنسی و و حتی ادرار، ناحیه تناسلی خود را به دقت بشوئید. بلافاصله و بدون گذشت زمان اینکار را انجام دهید.
– شورت خود را روزانه عوض کنید. و شورتی که کثیف است را حتما با حوصله و تمیز بشوئید و زیرِ نورِ آفتاب پهن کنید تا اولا که به درستی خشک شود و دوما باکتری هایِ مختلفِ آن از بین بروند.
– مثانه خود را همیشه خالی نگه دارید و مرتب به سرویس بهداشتی بروید.
– موهایِ زائد ناحیه تناسلی خود را همیشه بتراشید. عدمِ انجامِ اینکار مشکلاتِ مختلفی را برای ما ایجاد میکند.
– همیشه و همیشه و همیشه حتما از شورت هایِ مناسب استفاده کنید. دقت کنید هیچگاه لباس زیرهایِ ارزان نخرید چرا که از پارچه ها و مواد نامناسبی تهیه شده اند.
– اگر ترشح دارید باید حتما شورتِ خود را عوض کنید و قبلی را به سرعت بشوئید.

دقت داشته باشید عزیزان موارد بیشتری هم هستند که اگر بخواهیم به تمامیِ آنها اشاره کنیم، از حوصله شما بزرگواران خارج است. اما به طور کلی عدم رعایت مواردی که به آنها اشاره شد سبب بویِ بد لباس زیر شما میشوند.

مطالب مرتبط:
شورت توری
هنگام انتخاب رنگ لباس زیر به چه نکاتی توجه کنیم؟