چگونه لباس زیرهایِ خود را سِت کنیم؟
چگونه لباس زیرهایِ خود را سِت کنیم؟

چگونه لباس زیرهایِ خود را سِت کنیم؟

در بیشتر مواقع خریدن یک ست از لباس زیرها گران قیمت‌تر است از خرید جداگانه لباس زیرها. اگر به این فکر میکنید که بدونِ اینکه هزینه اضافی بدهید یک ست از لباس زیرها را برای خود تهیه کنید با یگیما همراه باشید.

1. سعی کنید که تعدادی بیشتر بخرید!

به منظور رعایت بهداشتِ فردی، بهتر است که شورت را هر روز تعویض کنید و سوتین را معمولا بعد از سه الی چهار بار استفاده کردن، با روش هایِ اصولی بشوئید. به همین دلیل است که خریدن ست لباس زیر(شورت و سوتین) منطقی نیست چراکه شما به هرحال در پایان روز باید شورت را بشوئید ولی از سوتین میتوانید چند مرتبه دیگر هم استفاده کنید.

اگر همچنان دلتان میخواهد که سِت بپوشید بهترین کار این است که بروید و چند شورتِ زنانه روزمره بخرید. مثلا اگر یک سوتینِ نخیِ ساده و سفید رنگ دارید، میتوانید برایِ آن تعدادی شورتِ سفیدِ نخی بخرید. به همین سادگی و با روش هایی مشابه میتوانید برای خود ست هایِ مختلف بسازید و از آنها استفاده کنید و لذت ببرید.

2. خیلی ساده میتوانید رنگ هایِ مشابه را با هم ست کنید!

همانطور که میدانید رنگ هایِ سفید و سیاه و همینطور کرمی(رنگ بدن) از پرفروش ترین رنگ هایِ لباس زیر هستند. این بدین معناست که در کمد و کشوهایِ لباسِ اکثر بانوان میتوان آنها را یافت. به سادگی میتوانید با توجه به رنگ هایِ محبوب یا رنگ هایِ خاص خودتان ستِ شخصی خود را بسازید.
حتی میتوانید علاوه بر رنگ، آنها را در طرح هم باهم ست کنید. در این صورت همیشه هم نیاز نیست که بر اساس رنگ لباس هایِ خود را ست کنید. گاهی طرحِ گل ها و یا گیپورها هم میتوانند کمک کننده باشند.

3. طرح‌دار را با ساده ست کنید

لباس هایِ زیر در دو حالتِ ساده و یا طرح‌دار تولید میشوند. شما میتوانید یک لباس زیرِ ساده را با یک لباس زیرِ طرح‌دار به زیبایی هرچه تمامتر و بدون هیچ مشکلی ست کنید. اگر یک شورتِ سفیدِ ساده دارید کافیست یک سوتینِ سفید طرح‌دار بخرید و آنها را ست کنید. و در نهایت شما میتوانید پولِ خود را ذخیره کنید و خرجِ ست هایِ گران قیمت نکنید.

4. از طرح‌های مشابه استفاده کنید

اگر یک لباسِ زیر گلدار دارید میتوانید در همان حدودِ رنگی یک لباسِ زیر دیگر با همان طرح تهیه کنید.

5. سراغ طرح‌های نامتشابه بروید

اگر میخواهید که با طرح هایِ مختلف ست کنید(مثلا یکی گلدار و دیگری راه راه) کافیست که آنها همرنگ هم باشند.

با رعایت همین نکات میتوانید ست هایِ زیبا با هزینه بسیار کمتر برای خود تهیه کنید.

مطالب مرتبط:
لباس زیر با رنگ سال!؟
هنگام انتخاب رنگ لباس زیر به چه نکاتی توجه کنیم؟