برندهایِ معروف لباسِ زیر( میسترو یا داماریس؟!)
برندهایِ معروف لباسِ زیر( میسترو یا داماریس؟!)

برندهایِ معروف لباسِ زیر( میسترو یا داماریس؟!)

” برند” به معنای، طراحی خاص و منحصر به فردی است که یک محصول را از تولیدات مشابه که توسط رقبا ساخته می شود متمایز می کند. یک برند می تواند به حدی خوب عمل کند که معرف کشور سازنده خود شود و به همان نسبت تولید ثروت کند. در واقع اگر تعدادی از برند های معروف لباس زیر زنانه در دنیا در سبد خرید شما قرار داشته باشد می توان شما را قشر مرفه جامعه به حساب آورد. امروز با یگیما همراه باشید تا با دو برندِ میسترو یا داماریس آشنا شوید.

میسترو

برند میسترو نیز یکی دیگر از برندهای محبوب خارجی است که در ایران کمتر شناخته شده، اما می‌توان محصولات متنوعی از آن را در بازار یافت. این برند عموما محصولات خود را با طراحی اسفنجی، جک دار و فنردار روانه بازار می‌کنند که در گروه سوتین‌های مجلسی قرار دارند.

از پارچه با کیفیت آلمانی یا چینی برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند و پد استفاده شده برای کاپ سوتین نیز دارای کیفیت بالایی است که تا مدت‌ها می‌تواند حالت خود را حفظ کرده و تغییری در آن ایجاد نشود. همچنین در برخی مدل‌ها می‌توانید پد اسفنجی را از درون کاپ هنگام شستشو خارج کنید.

داماریس

برند داماریس نیز یکی دیگر از برندهای بریتانیایی است که توسط یک خانم جوان ۲۵ ساله تاسیس شد. این برند در ابتدا شهر لندن را برای عرضه محصولات خود مورد هدف قرار داد که به سختی میشد در شهرهای دیگر محصولات آن را پیدا کرد، چرا که هم به صورت مستقیم عرضه نمیشد و هم اینکه هنوز ناشناخته بود.

اما پس از مدتی طراحان این برند تصمیم گرفتند تا با تمرکز روی طراحی محصولات با طراحی خاص خود را مطرح کنند که جرقه این ایده با تمرکز روی تولید محصولات برای افراد مشهور و سلبریتی صورت گرفت. این برند محصولات خود را با ارائه به سلبریتی‌ها و افراد مشهور ادامه داد و با توجه به اینکه تبلیغات خود را نیز به کمک همین افراد شروع کرد موجب شد تا در زمان کوتاهی به یکی دیگر از برترین برندهای لباس زیر زنانه تبدیل شود.

انتخاب یک برند خوب چه برای خرید لباس زیر و چه دیگر پوشش‌ها و محصولات صرفا این نیست که به قیمت آنها توجه داشته باشید. سعی کنید برای خرید این نوع پوشش جدایی از بحث قیمت به کیفیت و تجربه چندین ساله برند نیز توجه داشته باشید که محصولات با کیفیتی را تولید کند. این کار باعث می‌شود که قدرت خرید بیشتری داشته باشید و به جای خرید یک محصول با قیمت بالا امکان خرید محصولات دیگری را نیز ضمن حفظ کیفیت و رفع نیازهایتان داشته باشید.

مطالب مرتبط:
خرید شورت زنانه
برندهایِ معروف لباسِ زیر( ویکتوریا سکرت یا لاو سکرت؟)