برندهای معروف لباس زیر ترکیه کدامند؟
What are the famous Turkish underwear brands?

برندهای معروف لباس زیر ترکیه کدامند؟

در این مطلب برآنیم تا معروف ترین برندهایِ لباس زیر ترک را به شما عزیزان معرفی کنیم. مطالعه این مطلب به شما کمک میکند اطلاعات لازم در مورد انواع برندهای لباس زیر ترک را بدست آورده تا در هنگام خرید ست لباس زیر، مخصوصا خرید سوتین و یا خرید شورت دچار سردرگمی نشده و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. پس تا انتهای این مقاله با یگیما همراه باشید.

معروف ترین برندهای ترکی که در ایران فعالیت دارند به دلیل قرارگیری این کشور در همسایگی ایران در ایران مورد توجه قرار گرفتند که باعث شده قیمت کمتری در مقایسه با سایر برندهای خارجی داشته باشند.

جدایی از این مسئله مراودات اقتصادی و گردشگری ایرانیان به این کشور سبب شد تا برخی از این برندها بازار خوبی را در ایران کشف کرده و به صورت رسمی فعالیت خود را در قالب تاسیس نمایندگی در ایران دنبال کنند.

لباس های زیر زنانه ان بی بی (NBB)

یکی از برندهای معروف لباس زیر ترکیه است که بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تولید انواع لباس زیر دارد. این برند موفق شده تا به لطف طراحی زیبا و خارق‌العاده که برای انواع شورت، سوتین و ست لباس زیر خود انجام می‌دهد به خوبی به محبوبیت بالایی دست یافته و برای خانم‌های ایرانی نیز مورد توجه قرار گیرد.

همین موضوع سبب شد تا این شرکت به فکر راه‌اندازی یک نمایندگی در ایران باشد که موفق به اخذ آن شده و محصولات خود را به صورت مستقیم از طریق نمایندگی که در ایران دارد در ایران نیز به فروش می‌رساند.

لباس زیر زنانه پنتی (PANTY)

احتمالا همین که نام برند پنتی به گوش شما می‌خورد به یاد جوراب‌های این برند می‌افتید. این برند نام آشنای ایرانی‌ها یکی دیگر از تولید کنندگان معروف لباس زیر ترکی است که انواع مختلفی از شورت، سوتین و ست لباس زیر را تولید می‌کند.

تولیدات این برند با استفاده از پارچه و دوخت با کیفیت انجام می‌گیرد که در استفاده سطولانی مدت موجب تغییر حالت، دفرمه شدن، چروکی و افت کیفیت نمی‌شوند. با خیالی آسوده می‌توانید محصولات این برند را تا مدت‌ها استفاده کنید.

لباس های زنانه ترکی آنیل

یکی از بهترین برندهای لباس زیر ترکیه ای است که بیش از ۴ دهه سابقه دارد. این شرکت فعالیت خود را از یک کارگاه کوچک در شهر استانبول ترکیه آغاز کرده که حالا نه تنها تولیدی آن بزرگ‌تر شده و توسعه یافته است، بلکه شعبه دیگری نیز در شهر قونیه تاسیس کرده است.

این شرکت دارای تیم طراحی با بیش از ۱۵ طراح حرفه‌ای است که لباس‌های زیر را مطابق با جدیدترین سلیقه و استاندارد خانم‌ها در سطح جهان طراحی می‌کنند. برخی طراحی‌های این برند مختص کشورهای خاصی است که بر اساس فرهنگ آنها طراحی می‌شوند. امروزه بیش از هزاران طراحی مختلف از این برند برای لباس زیر انجام گرفته که در رنگ‌های متنوع عرضه می‌شوند.

مطالب مرتبط:
برندهایِ معروف لباسِ زیر( از کلوین کلاین تا فرانکلی دارلینگ!)
برندهایِ معروف لباسِ زیر( ویکتوریا سکرت یا لاو سکرت؟)