لباس زیر زنانه در رابطه جنسی چه تاثیری دارد؟
لباس زیر زنانه در رابطه جنسی چه تاثیری دارد؟

لباس زیر زنانه در رابطه جنسی چه تاثیری دارد؟

لباس زیر در حینِ رابطه جنسی از اهمیت زیادی برخوردار است. مخصوصا لباس زیر بانوان. چراکه تاثیر بسیار زیادی در تحریک پذیریِ آقایان دارد. یک لباس زیرِ خوب میتواند شما را جذاب تر و زیباتر نشان دهد. با یگیما همراه باشید.

اگر میخواهید از راه هایِ غیر فیزیکی موجب تحریک همسرتان شوید، میتوانید از لباس زیرهایِ فانتزی فانتزی استفاده کنید. این لباس زیرها در فروشگاه یگیما موجود هستند.

اما سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که چه لباس زیری، تحریک کننده تر میباشد؟ اصلا لباس زیرِ تحریک کننده چه لباس زیری است؟ خب درواقع لباس زیری تحریک کننده است که اندام هایتان را بیشتر نمایان سازد که موجب برانگیختگیِ همسرتان شود. جالب است بدانید که مردان از دیدن بدن برهنه همسرشان آنقدر تحریک نمیشوند که آنها را با لباس هایِ زیرِ جذاب ببینند.معمولا مردان با دیدن برجستگی هایِ زنان بیشتر تحریک میشوند. بنابراین باید لباسهایی بپوشید که اندام برجسته شما بهتر نمایان شوند.

ویژگی های لباس زیر جذاب:

  1. خب بهتر است از پارچه هایِ نخی و سبک تولید شده باشد.
  2.  رنگِ شادی داشته باشد که موجب شادابی و هیجان همسرتان شود. رنگ هایی مثل قرمز، سفید، زرد، سبز و….
  3. لباس زیرهایی که پارچه بکار رفته در آنها کمتر باشد، در این صورت زیبایی هایِ بدنِ بانوان بیشتر نمایان میشود.
  4. دوخت کمتری داشته باشند بهتر است

مهم نیست جنس آن چیست. اگر از پلاستیک هم بود ولی موجب تحریک همسرتان میشد بازهم میتوانید از آن استفاده کنید چراکه شاید این لباس زیر را تنها یک ساعت بر تن داشته باشید و در این مدت آسیبی به واژن شما نمیرسد

پوشیدگی زمانی موجب کنجکاوی و هیجانِ همسر میشود، که از لباس زیر(شورت و سوتین)های زیبا استفاده کنید. بنابراین سعی کنید از لباس زیرهای مختلفی استفاده کنید و هربار هم سینه ها و هم ناحیه تناسلی خود را بپوشانید تا همسرتان بیش از پیش تحریک شود.

چه شورت هایی در تحریک مردان موثرتر عمل میکنند؟

شورت هایِ لیز و حتی شورت های لطیف و چسبنده.

معمولا بهترین نوعِ لباس زیرِ لباسِ زیرِ قرمزِ نخی است که فانتزی هم باشد. تعداد زیادی از مردان با دیدن این شورت معمولا تحریک میشوند. همچنین لباس زیرهایِ رنگ بدن و یا لباس زیرهایِ توریِ مشکی هم میتوانند بسیار عالی عمل کنند.

الباقیِ تحریک پذیری مردان به رفتارهایِ زنانه شما بازمیگردد. اینکه چگونه با حرکات بدن و یا کلامتان او را تحریک کنید. اما مطمئنا نمیتوانید از تاثیر لباس زیرها چشم پوشی کنید.

شما کاربران عزیز می توانید برای خرید لباس زیر زنانه ، شورت زنانه ، سوتین و همچنین سوتین ورزشی ، از فروشگاه اینترنتی یگیما اقدام کنید.