یازده رنگ سوتین مورد علاقه مردها
یازده رنگ سوتین مورد علاقه مردها

یازده رنگ سوتین مورد علاقه مردها

   وقتی پای صحبت از زندگی زناشویی به میان می‌آید، شما برای تحکیم بنیان خانواده و ابراز عشق و علاقه به شریک زندگی‌تان باید از هر ابزاری استفاده کنید. بنابراین عجیب نیست که از خود بپرسید رنگ سوتین مورد علاقه مردان برای روابط جنسی چیست؟

   به جرات می‌توان گفت که نیاز جنسی چه برای مردان و چه زنان، اولین چیزی است که نیاز به ازدواج را بین آنها به یک گزینه تبدیل می‌کند. از همین‌رو معمولا خانم‌هایی که تازه ازدواج کرده‌اند به دنبال پرسش پاسخ‌هایی نظیر «مردها از چه رنگ لباس زیری خوششون میاد، لباس هایی که مردان دوست دارند همسرشان بپوشد و نحوه لباس پوشیدن برای همسر» هستند.

   در ادامه این پست از مجله یگیما قصد داریم یک موشکافی کلی روی موضوع رنگ لباس زیر مورد علاقه مردان پرداخته و ضمن بررسی 11 رنگ محبوب برای آقایان، به ویژگی‌هایی که یک سوتین می‌تواند باعث جذاب شدن خانم‌ها در نگاه همسرشان شود بپردازیم.


   چرا رنگ سوتین برای مردها مهم است؟

   سوتین‌های سفید، مشکی، قرمز یا صورتی از رنگ‌های مورد علاقه آقایان هستند. زیرا نمادی از بلوغ، اعتماد به نفس و تمایلات جنسی است. مردان از رنگ‌های ملایم سوتین خوششان نمی‌آید، زیرا باعث می‌شود زنان نابالغ به نظر برسند.

   بنابراین، برای شما خانم‌ها، آنچه که باید در مورد سلیقه همسر خود بدانید را در ادامه انتخاب کرده‌ایم تا برای خرید سوتین جدید خود آن‌ها را در نظر بگیرید.


   آیا رنگ سوتینی وجود دارد که باید از آن اجتناب کنم؟


شاید تصور کنید که چنین سوالی اشتباه است، اما رنگ جذب کننده مردان برای لباس زیر واقعا وجود دارد و هنگام خرید حتما باید به آن توجه کنید؛ چرا که برخی رنگ‌ها در چشم آقایان اصلا تحریک کننده یا حداقل جذاب به‌نظر نمی‌رسند
.

   به عنوان مثال، بیشتر آنها علاقه‌ای به سوتین‌های کرم، بژ و خاکستری ندارند. اما باید بدانید که همه مردان سلیقه‌های متفاوتی دارند؛ پس نباید فکر کنید که همسر شما از چنین رنگ‌هایی اصلا خوشش نیاید.

 

مردها به چه سوتینی بیشتر علاقه دارند؟

   شاید فکر کنید که احتمال اینکه روزی از همسر خود بپرسید به چه نوع سوتینی علاقه دارد، چیزی کاملا دور از انتظار باشد. اما طبق تحقیقات انجام شده ۳۱ درصد از آقایان به سوتین پوش آپ بیشتر علاقه دارند. در این بین کمترین سوتینی هم که از نظر روابط و استفاده روزمره به آن علاقه‌مند هستند، سوتین ورزشی است.

   آقایان به سوتین‌هایی که بخش‌های خاصی از بدن را نشان دهند علاقه‌مند هستند. گزینه‌های دیگری هم در این خصوص وجود دارد که عبارتند از:

 

       نوع و حالت بندها

       داشتن اکسسوری و متعلقاتی نظیر هارنس و زنجیرهای فلزی برای تزیین سوتین

       استفاده از پارچه گیپور یا دانتل برای بدن نما کردن سوتین 

       استفاده از فنر زیرین برای فرم دهی و لیفت سینه 

 

   یازده رنگ سوتین مورد علاقه مردان


    رنگ سوتین قرمز

   این رنگ برای آقایان از محبوبیت به نسبت بالای ۵۰ درصد برخوردار است. بسیاری از آنها برای انجام کارهای جنسی علاقه دارند که خانم‌ها سوتینی به رنگ قرمز به تن داشته باشند. این رنگ هیجان انگیز بوده و به عنوان یک محرک در رابطه عمل می‌کند.

   سوتین قرمز با توجه به قدرت جذبی که دارد موجب تحریک بیشتر خواهد شد. البته رنگ پوست نیز نقش بسیار مهمی را در این بین ایفا می‌کند. خانم‌هایی که پوست روشن و سفیدی دارند بهتر است که در چنین لحظاتی از رنگ سوتین قرمز استفاده کنند که تند باشد.

   توجه به بندها، هارنس استفاده شده و خاصیت توری بودن نیز از نکات دیگری است که در انتخاب این رنگ سوتین مورد علاقه مردان نقش بسیار مهمی دارد.

 

   رنگ سوتین آبی

   رنگ دیگری که نشانگر حس آرامش است آبی است. پوشیدن سوتین به رنگ آبی در شرایطی که لباس خواب توری هم به تن داشته باشید گزینه ایده‌آلی خواهد بود.

   خانم‌هایی که دارای پوست روشن یا سبزه هستند با پوشیدن این سوتین جذاب و کاملا آرام به‌نظر خواهند رسید. در انتخاب این رنگ نیز دقت کنید که بدن نما بودن زیاد مهم نیست. می‌توانید از سوتین‌های اسفنج دار که بدون کاپ بدن نما هم هستند از این رنگ استفاده کنید.    رنگ سوتین صورتی و گلبهی  

   صورتی و گلبهی نیز در گروه رنگ‌های شادی است که آقایان به آن علاقه دارند. اگر به دنبال رابطه‌ای نسبتا طولانی مدت هستید استفاده از این رنگ می‌تواند توجه آنها را بیشتر جذب کند. این رنگ‌ها با ظرافت و شادابی که از خود برجای می‌گذارند، انجام یک رابطه لطیف و به‌دور از هیاهو را فراهم می‌کنند.

   در انتخاب این رنگ سوتین که مورد علاقه آقایان باشد باید این نکات را در نظر بگیرید که سوتین از چه نوعی باشد. معمولا سوتین‌های صورتی که یقه بازتری دارند و چاک سینه در آنها مشخص باشد بیشتر مورد پسند آقایان هستند.

   همچنین سوتین صورتی از نوع تورگاز یا دانتل که بدن نما باشد و نوک سینه‌ها را به شکلی نمایان کند مورد توجه آقایان قرار می‌گیرد. خانم‌هایی که رنگ پوست روشن یا سبزه دارند می‌توانند از این رنگ استفاده کنند.

 

   رنگ سوتین بنفش

   رنگ بنفش نیز از دیگر رنگ‌های محبوبی است که برای داشتن رابطه طولانی مدت انتخاب خوبی است. در انتخاب این رنگ دقت کنید که وقتی به شکل ست شورت و سوتین باشد، انتخاب گزینه‌هایی با طراحی لباس زیر گیپور یا دانتل ایده‌ال است.

   خصوصا زمانی که شورت انتخاب شده نیز همین ویژگی را داشته و از نوع لامبادا باشد. همچنین شورت‌های بدون فاق در این بین می‌توانند نقش موثرتری در تحریک شریک جنسی شما داشته باشند.


   رنگ سوتین سفید، کرمی و بژ 

   اگر پوستی سبزه یا تیره دارید پوشیدن سوتین سفید، کرمی یا بژ می‌تواند نقش بیشتری در تحریک همسر شما داشته باشد. خصوصا وقتی که سوتین گیپور یا سوتین دانتل را برای این لحظات انتخاب کرده باشید.

   رنگ‌های روشن نشان دهنده عشق و علاقه هستند که در هنگام انجام رابطه نیز آرامش بیشتری را برای هر دوی شما فراهم خواهند کرد.

   این رنگ طبق مطالعات انجام گرفته در طولانی‌تر کردن مدت زمان انجام رابطه تاثیر چشمگیری نیز دارد. همچنین توصیه می‌شود برای انجام رابطه با این رنگ سوتین به‌دنبال پوزیشن‌ها و سبک‌هایی باشید که آرام هستند و به مدت طولانی در حال انجام آن باشید.

 

   رنگ سوتین قهوه‌ای

   سوتین قهوه‌ای با توجه به رنگی که دارد نشان از پختگی دارد و برای روابط طولانی مدت افرادی که چندین سال است با هم زندگی می‌کنند گزینه مناسبی خواهد بود.

این رنگ برای خانم‌هایی با پوست روشن و گاها خانم‌هایی که پوست سبزه، اما با رگه‌هایی از رنگ سفید روی پوست خود (استرچ یا استرا) هستند انتخاب عالی خواهد بود.

رنگ سوتین مشکی

   یکی از بهترین گزینه‌ها برای رنگ سوتین مورد علاقه مردان مشکی است. آقایان برخلاف خانم‌ها علاقه بسیار شدیدی به این رنگ دارند. مهم هم نیست که پوست شما شفاف یا تیره باشد.

   اما تحقیقات ثابت کرده که خانم‌هایی با پوست روشن وقتی سوتین مشکی به تن داشته باشند، موجب تحریک بیشتر مردان در رابطه می‌شود.

   این رنگ برای پوست سبزه نیز کاملا مناسب است و وقتی خانمی این رنگ را به تن کند نشان دهنده علایق نفسانی وی خواهد بود.

   در انتخاب سوتین مشکی توجه به انتخاب نوع آن اهمیت زیادی دارد. خصوصا برای خانم‌هایی با پوست روشن که بدن نما بودن سوتین می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب همسر داشته باشد.

 

   رنگ سوتین سبز

   در نهایت رنگ‌های سبز و زمردی نشان از گرانبها بودن و صمیمیت هستند. اگر به دنبال روابطی آرام‌بخش و طولانی در هنگام انجام نزدیکی به همسر خود هستید می‌توانید از این رنگ استفاده کنید.

   رنگ‌های سبز برای سوتین‌هایی که بدن نما هستند، اگر رنگ پوست روشنی داشته باشید عالی به‌نظر می‌رسد. برای خانم‌هایی به رنگ تیره توصیه نمی‌شود که از این رنگ استفاده کنند.

   در انتخاب این رنگ اگر دارای پوست تیره هستید بهتر است از سبزهای روشن مانند تصویر استفاده کنید که با داشتن پارچه دانتل، هارنس و بدن نما بودن نقش موثری در تحریک‌پذیری داشته باشند.

   اما اگر پوست روشن و سفید دارید رنگ‌های زمردی و به اصطلاح سبز غلیظ طوری که در تضاد با رنگ روشن پوست شما باشند می‌توانند انتخاب عالی به‌نظر برسند

شما کاربران عزیز می توانید برای خرید لباس زیر زنانه ، شورت زنانه ، سوتین و همچنین سوتین ورزشی ، از فروشگاه اینترنتی یگیما اقدام کنید.

از شما ممنونیم که مثل همیشه با یگیما همراه بودید. امید که مطالب نوشته شده برای شما مفید بوده باشد.