همه چیز درباره سوتین جلوباز
همه چیز درباره سوتین

همه چیز درباره سوتین جلوباز

مسلما پوشیدن سوتین سختی خاص خود را دارد؛ به خصوص زمانی که برای رفتن به جایی عجله دارید. اینکه بیشتر سوتین‌ها از پشت بسته می‌شوند، برای مواقعی که در شرایط استرس‌زا قرار داشته باشید، کار را دشوار می‌کند. همین مسئله باغث شده تا طراحان به فکر تولید طرح‌های جدیدی به نام سوتین جلو باز بیفتند. همانطور که از نامشان مشخص است این مدل سوتین به جای اینکه از پشت بسته شوند، دارای گیره در جلو و در وسط دو کاپ هستند که پوشیدن را ساده‌تر کرده است.

سوتین جلو باز مزایای زیادی برای اکثر زنان دارد و کار بستن سوتین را آسان‌تر کرده است. ممکن است نام آن را شنیده باشید اما آیا می‌دانید چگونه کار می‌کنند؟

سوتین جلو باز چیست؟

این سوتین جلو باز دقیقا همان چیزی است که با بردن نام آن به یادش می‌افتیم! به جای اینکه مثل سوتین سنتی از پشت باز شود، از جلو باز می‌شود!

گیره‌ای در وسط دو کاپ این سوتین قرار دارد که با قرار گرفتن در مرکز سینه شما، امکان باز و بسته کردن سوتین را به شما خواهد داد؛ این باحال نیست؟

اگر شما هم مثل برخی خانم‌های نوجوان که به تازگی از سوتین استفاده می‌کنند مشکل دارید یا اینکه به دلیل محدودیت های جسمی که ممکن است از بدو تولد داشته باشید یا شاید هم در اثر جراحی یا حادثه ایجاد شده، حتما به یک یا چند سوتین جلو باز در کمد لباس خود نیاز دارید.

نحوه پوشیدن سوتین جلو باز چگونه است؟

یکی از بهترین چیزها در مورد سوتین جلو بسته این است که به راحتی آن را بپوشید. به سادگی بازوهای خود را از میان تسمه‌ها عبور دهید و پس از قرار دادن سینه‌ها درون کاپ، سپس آن را بچسبانید یا در جای خود قلاب کنید.

اگر قلاب استفاده شده از نوع کشویی است، قلاب را از بالا یا پایین درون زبانه کرده و برای بستن یک سگک، پین را به سمت دیگر بلغزانید و آن را قفل کنید.

پس از لغزش قفل سوتین، کمی به سمت جلو خم شوید تا مطمئن شوید که سینه‌های شما به درستی درون کاپ‌ها قرار گرفته‌اند. پشت سوتین خود را نیز بررسی کنید و مطمئن شوید که بند یکدست است و روی بدن شما صاف قرار گرفته است.

در پایان نیز چک کنید که بندها به اندازه کافی سفت باشند؛ اما نه آنقدر محکم که در شانه‌های شما فرو بروند و نه آنقدر شل که سینه‌ها را به خوبی حمایت نکرده و احسال شل بودن و در رفتن بند از روی شانه را داشته باشید.

سوتین های جلو بسته برای خانم هایی که به آن نیاز دارند بهترین است. در حالی که ویژگی های آن برای دیگران راحت است، برخی از عوامل آن را به یک انتخاب پیچیده مانند اندازه تبدیل می کند.

با این حال، در دسترس بودن هنوز گزینه خوبی است، به خصوص زمانی که عجله دارید یا به سادگی با سوتین های سنتی مشکل زیادی دارید.

 

شما کاربران عزیز می توانید برای خرید لباس زیر زنانه ، شورت زنانه ، سوتین و همچنین سوتین ورزشی ، از فروشگاه اینترنتی یگیما اقدام کنید.