نحوه پوشیدن سوتین زیرِ لباسِ پشت باز!
How to wear a bra under an open back dress!

نحوه پوشیدن سوتین زیرِ لباسِ پشت باز!

پوشیدن لباس‌های پشت باز مجلسی برای بسیاری از خانم‌ها که می‌خواهند ظاهری زیبا و خیره کننده در مجالس داشته باشد، پرطرفدار است. با یگیما همراه باشید.

لباس های بدون پشت که با نام لباس بک لس نیز شناخته می‌شوند، گزینه بسیار خوبی برای موقعیت‌های رسمی و نیمه رسمی در چنین رویدادهایی هستند، اما بسیاری از خانم‌ها به دلیل مشکلاتی که با پوشیدن سوتین زیر لباس پشت باز دارند، از این کار امتناع کرده و به صورت کلی سمت چنین لباس‌هایی هم نمی‌روند؛ چرا که پنهان کردن بند سوتین برایشان چالش برانگیز است.

با این حال، اگر لباس زیر مناسبی را انتخاب کنید، نه تنها از پوست خود به خوبی مراقبت می‌کنید بلکه می‌توانید در مجالس بعدی که پیش روست حسابی تجربه به دست آورده، و احساس راحتی و زیبایی داشته باشید.

پوشیدن سوتین زیر لباس پشت باز چگونه است؟

همانطور که می‌دانید تمامی سوتین‌ها ساختاری دارند که در بخش پشتی دارای بند هستند و چون این بندها در ناحیه‌ای در زیر کتف قرار گرفتند که زیر انواع لباس پشت باز مشخص می‌شوند، در نتیجه نمی‌توان ظاهر مناسبی را با این لباس‌ها داشت.

شما به صورت کلی دو راه برای رفع این مشکل دارید. یا باید از سوتین مخصوص استفاده کنید که فاقد بند بوده یا دارای بند نامرئی شیشه‌ای هستند و یا اینکه تغییراتی در سوتین فعلی خود ایجاد کرده و با استفاده از ترفندهایی، زیر لباس بک لس از سوتین معمولی استفاده کنید.

پوشیدن لباس بدون پشت در مجالس می‌تواند ظاهری زیبا، جذاب و خیره کننده به ما بدهد، خصوصا برای خانم‌هایی که احساس می‌کنند قد نسبتا کوتاهی داشته و باعث می‌شود تا در چنین مراسماتی زیاد به چشم نیایند.

برای پوشیدن چنین لباس‌هایی لازم است که از سوتین مخصوص لباس پشت باز استفاده کنید. این نوع سوتین‌ها دارای بندی هستند که از زیر لباس مشخص نبوده و همچنین اگر لباس شما حالت چسبی و تنگی داشته باشد، به دلیل نبود قزن از زیر لباس معلوم نخواهند شد. برخی دیگر نیز به صورت کلی فاقد بند هستند که برای خانم‌هایی با سینه کوچک گزینه ایده‌آلی هستند.

در صورتی که سوالی در خصوص مخفی کردن سوتین زیر لباس پشت باز دارید یا اینکه تجربیاتی در مراسم مختلف دارید پیشنهاد می‌کنیم از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از تجربیات شما بهره‌مند شوند.

 

شما کاربران عزیز می توانید برای خرید لباس زیر زنانه ، شورت زنانه ، سوتین و همچنین سوتین ورزشی ، از فروشگاه اینترنتی یگیما اقدام کنید.