چگونه با داشتن سینه های بزرگ کنار بیاییم؟
How to deal with having big breasts?

چگونه با داشتن سینه های بزرگ کنار بیاییم؟

«بزرگ» یک اصطلاح نسبی است و وقتی صحبت از داشتن سینه‌های بزرگ می‌شود، می‌تواند اینطور به نظر برسد که سینه‌های شما بزرگ‌تر از قبل هستند و پشت سر گذاشتن بلوغ، اضافه وزن یا انجام جراحی از دلایل مهم آن هستند. اما باز هم با این وجود برخی خانم‌ها به دلیل مشکلات روان‌شناختی و طرز فکری که دارند، داشتن سینه بزرگ را به دید یک کابوس می‌بینند و همین موضوع سبب می‌شود که زیاد خود را در معرض دیگران قرار ندهند.

برخی از این خانم‌ها به صورت شبانه‌روز در ذهن خود در حال مقایسه اندازه سینه‌های بزرگ خود با سایر افراد هستند و مدام به این فکر می‌کنند که چه بهانه‌ای برای فرار از جمع داشته باشند؟

چگونه با داشتن سینه های بزرگ کنار بیاییم؟

کنار امدن با داشتن سینه بزرگ مشکلی است که می تواند برای این گروه از خانم‌ها پیش بیاید. برخی از آنها از شکل ظاهری و فیزیکی آن رنج می‌برند و برخی دیگر آن را خجالت آور قلمداد می‌کنند.

باید بدانید که هیچ یک از این دو مورد درست نیست و شما باید به داشتن سینه‌های طبیعی خود افتخار کنید. در ادامه به شما لیستی از کارها و توصیه‌ها را ارائه می‌کنیم که با عمل به آنها احتمالا می‌توانید تا حد زیادی این تفکر اشتباه شخصی که با آن درگیر هستید را کنار بگذارید.

از خرید سوتین مناسب شروع کنید

پیش از اینکه به فکر آخرین راهکار برای کوچک کردن سینه‌های خود باشید، به این فکر کنید که چگونه کاری کنید که سینه‌های شما کوچ‌تر از اندازه واقعی به نظر برسند. این کار را می‌توان با خرید سوتین جدید انجام داد که با پوشیدن لباس مناسب می‌توانید اثربخشی آن را دو چندان کنید.

سینه های بزرگ هر روز جلو چشم شما هستند

تصورات و باورهای غلط را درباره اینکه سینه‌ها مدام در حال رشد هستند را کنار بگذارید. به طور کلی، شما هیچ کنترلی روی زمان رشد سینه‌ها یا اندازه آنها ندارید. به طور قطع نیز هیچ تمرین ورزشی هم وجود ندارد که بتوانید با آن سینه‌های خود را بزرگتر یا کوچکتر کنید. چرا که سینه‌ها بیشتر از بافت چربی و مجاری شیر ساخته شده‌اند و خبری از ماهیچه در آنها نیست.

خوابیدن روی شکم را نیز هیچ‌گاه امتحان نکنید، چرا که بسیار خطرناک بوده و به دلیل کاهش جریان خون در سینه می‌تواند عامل مهمی برای ابتلا به سرطان سینه باشد.

جمع بندی و کلام آخر

داشتن سینه های بزرگ با اینکه برای برخی خانم‌ها خوشایند است و به آن افتخار می‌کنند، اما برای برخی دیگر عذاب آور بوده و تصورات غلطی در این مورد دارند. آنها معمولا از اینکه سینه های بزرگی دارند خجالت کشیده و سعی در این دارند که همواره از جمع‌های دوستانه و مهمانی فراری باشند.

اگر سینه بزرگی دارید هیچوقت نباید در مورد آنها احساس بدی داشته باشید. به این فکر کنید که خیلی افراد به دنبال این هستند تا به هر روشی که شده به دنبال بزرگ تر نشان دادن سینه خود باشند و حتی برای این موضوع به فکر جراحی پزشکی می‌افتند.

شما کاربران عزیز می توانید برای خرید لباس زیر زنانه ، شورت زنانه ، سوتین و همچنین سوتین ورزشی ، از فروشگاه اینترنتی یگیما اقدام کنید.