همه چیز درباره سوتین فنردار
All about spring bras

همه چیز درباره سوتین فنردار

سوتین فنردار یا لباس زیری که فنر سیمی دارد جزو یک لباس زیر راحت و محبوب برای بسیاری از خانم‌ها است. تفاوت سوتین فنردار با مدل های بدون سیمی این است که، یک فنر نیم دایره‌ای داخل کاپ سوتین کار شده که زیر سینه قرار می‌گیرد و حمایت بهتری از نظر نگهداری سینه و فرم دادن به آنها خواهد داشت.

در گذشته مدل و جنس سوتین‌ها بسیار محدود بود و همه انها بدون سیم بودند که همین موضوع سبب میشد نتوان به سینه‌ها فرم داد. اما امروزه لباس زیر دارای سیم در زیر کاپ‌ها و همچنین بخش زیرین تولید می‌شود که حمایت عالی به سینه‌ها می‌دهند.

سوتین فنردار چیست و چه مزیتی دارد؟

سوتین فنردار در طرح‌های مختلفی عرضه می‌شود. هدف از این سوتین برای فرم‌دهی بیشتر و لیفت دادن سینه است که توسط فنرهای سیمی تعبیه شده در زیر کاپ انجام گرفته می‌گیرد. این فنرها سینه را محکم نگه در جای ثابتی نگه می‌دارند. به دلیل داشتن فنر در سوتین بهتر است به طور دائمی از این نوع سوتین استفاده نکنید و اگر مدت زمان زیادی از سوتین فنر دار استفاده کنید باعث ناراحتی و آزار شما می‌شود. همچنین بهتر است سایزی که برای سوتین فنری انتخاب می‌کنید مناسب باشد تا فشار روی سینه شما را کاهش داده و در نتیجه عوارض کمتری داشته باشند.

سوتین فنردار یا بدون فنر؟ کدام بهتر است؟

شما می‌توانید متناسب با نیازتان و نوع حمایتی که از سینه‌ها می‌خواهید از سوتین فنردار یا بدون فنر استفاده کنید. اینکه از کدام مدل استفاده کنید کاملا به شرایط سینه‌ها و علایق شما بستگی دارد.

اما به طور معمول اگر بخواهیم یک دسته بندی کلی داشته باشیم، سوتین‌های فنردار سیمی برای سینه‌های متوسط تا بزرگتر را پیشنهاد می‌کنیم. چرا که خانم‌هایی با سینه بزرگ نیاز به حمایت بیشتری دارند تا سینه‌های خود را فرم داده و همچنین وزن سینه آنها را اذیت نکند. استفاده از فنر به این موضوع کمک زیادی می‌کند.

در حالی که مدل‌های بدون فنر برای سینه‌های کوچکتر به خوبی کار می‌کنند. اما بدان معنا نیست که برای سینه کوچک نمی‌توان از این نوع سوتین استفاده کرد.

وجه مشترک سوتین فنردار و بدون فنر

سوتین های فنردار و بدون فنر تنها تفاوتی که دارند در استفاده یا عدم استفاده از فنر در حاشیه کاپ‌ها و همچنین فنر سرتاسری است که زیر سوتین کار شده است.

مهم ترین نکته برای پوشیدن سوتین، تناسب اندام و همانطور که گفته شد کیفیت آن برند است. شما می‌توانید گران‌ترین سوتین را از یک برند شیک و بسیار شناخته شده هم بخرید، در حالی که با آن احساس راحتی نسبت به یک سوتین ناشناخته و ارزان قیمت هم نداشته باشید.

شما کاربران عزیز می توانید برای خرید لباس زیر زنانه ، شورت زنانه ، سوتین و همچنین سوتین ورزشی ، از فروشگاه اینترنتی یگیما اقدام کنید.

نظرات (3)

معصومه

سلام ، من سینه های بزرگی دارم ، طبق مواردی که شما گفتین باید از سوتین فنردار استفاده کنم حتما؟

    سلام ، به بخش پشتیبانی اطلاع میدم که حتما پاسخ شما رو بدن

    سلام ، بله همینطور هست
    شما میتونید از سوتین های فنردار استفاده کنید