مضرات و خطرات پوشیدن شورت تنگ
مضرات و خطرات پوشیدن شورت تنگ

مضرات و خطرات پوشیدن شورت تنگ

ممکن است بخاطر پوشیدن شلوار تنگ مجبور باشید که از شورت‌های بسیار تنگ استفاده کنید یا اینکه حتی برای این نوع لباس‌ها از شورت استفاده نکنید. اما آیا اطلاعی از مشکلات و عوارض پوشیدن شورت تنگ دارید؟ هیچ می‌دانید که پوشیدن طولانی مدت شورت تنگ چه برای خانم‌ها و چه آقایان مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند؟

در ادامه این پست از مجله یگیما به بررسی کامل مضرات استفاده از شورت تنگ زنانه و مردانه خواهیم پرداخت و به شما خواهیم گفت که چرا باید از این کار امتناع کنید.

عوارض پوشیدن شورت تنگ زنانه و مردانه

جدایی از نوع پوشش، برخی به دلایل شخصی متعددی از شورت تنگ استفاده می‌کنند. برخی افراد با این نوع شورت‌ها احساس لذت دارند و برخی دیگر نیز می‌خواهند به نوعی با استفاده از شورت یا پوشش‌های دیگری که مخصوص جمع کردن بدن است، استایل و تیپ خود را بهبود دهند.

اختلال جریان خون و ایجاد بیماری

اولین عارضه پوشیدن شورت تنگ چه برای مردان و چه زنان، ایجاد اختلال در جریان خون است که خود مسبب چندین عارضه دیگر است. فشاری که شورت تنگ به بخش باسن و رگ‌ها وارد می‌کند، سبب کند شدن جریان خوان خواهد شد که نتیجه آن تاثیر روی کل بدن می تواند باشد.

ایجاد مشکلات پوستی

عمده‌ترین دلیل مشکلات پوستی از خون رسانی نامنظم ایجاد می‌شوند؛ اما این پایان راه نیست. با نرسیدن خون کافی و از سوی دیگر گردش هوای کمتر در ناحیه تناسلی، وجود تعریق خود باعث ایجاد مشکلات عفونی همچون قارچ و حساسیت پوستی خواهد شد.

تشدید سلولیت و واریس در زنان

شورت تنگ در دراز مدت با فشاری که به ناحیه ران‌ها وارد می‌کند سبب انباشت چربی در نواحی ران می‌گردد که نتیجه آن ایجاد سلولیت و بد فرم شدن ران است. چنین مشکلی برای خانم‌هایی که در مجالس خاصی از پوشش بدن نما و تنگ استفاده می‌کنند، باعث بد جلوه دادن تیپ آنها خواهد شد.

ایجاد دردهای عضلانی در مردان و زنان

دردهای عضلانی از دیگر مشکلاتی هستند که چه برای آقایان و چه خانم‌ها وجود دارد. این عارضه بیشتر زمانی رخ می‌دهد که فعالیت بسیار کمتری داشته باشید.

تنفس ناقص و عفونت تناسلی

از دیگر عوارض استفاده از شورت تنگ کاهش جریان هوا در ناحیه تناسلی است. شورت به صورت کامل فیت بدن شما می‌شود و در زمان نشستن با منبسط شدن ناحیه باسن، کل بخش درونی شورت را بدن شما احاطه خواهد نمود.

چاره کار برای خلاصی از همه مشکلات بالا استفاده از شورت هایی با اندازه مناسب است. فراموش نکنید پیش از زیبایی، یا هرچیز دیگری سلامتی اهمیت دارد و اگر سلامت نباشید، زندگی مفت نمی‌ارزد 🙂

شما کاربران عزیز می توانید برای خرید لباس زیر زنانه ، شورت زنانه ، سوتین و همچنین سوتین ورزشی ، از فروشگاه اینترنتی یگیما اقدام کنید.