بهترین سوتین های کوچیک کننده
The best slimming underwear for women

بهترین سوتین های کوچیک کننده

وقتی صحبت از دغدغه سایز سینه خانم‌ها می‌شود، آنهایی که سایز سینه بزرگی دارند، حرف بیشتری برای گفتن دارند. راهکارهای بزرگ کردن سایز سینه در مقایسه با کوچکتر کردن آن محدودتر است. شاید بهترین روش استفاده از سوتین های کوچک کننده باشد. با یگیما همراه باشید.

این مدل سوتین‌ها با طراحی خاصی که دارند سینه‌های شما را فرم داده و از سوی دیگر برخی متریال‌ها همچون اسفنج را ندارند که خود لایه‌ای برای بزرگتر کردن سینه هستند.

در ادامه این پست از مجله یگیما قصد داریم به بررسی و معرفی برخی مدلهای سوتین بپردازیم که نقش موثری در کوچک کردن سینه‌ها دارند.

معرفی 5 تا از بهترین سوتین های کوچک کننده سینه

حال در ادامه برای اینکه بتوانید با استفاده از سوتین سینه‌های خود را کوچک کنید، به معرفی 5 تا از بهترین سوتین های کوچک کننده سینه می‌پردازیم.

کوچک کردن سایز سینه با سوتین های مینی مایزر

سوتین‌های مینی مایزر جزو بهترین سوتین های کوچک کننده مختص همین نوع کاربری هستند که برای خانم‌هایی با سینه بزرگ طراحی شده‌اند. ساختار کاپ، بندی‌های روی شانه و حتی بند پشتی که از پهلوها رد می‌شود طوری است که به لیفت دادن سینه در جها خاصی کمک می‌کند.

استفاده از سوتین های تورگاز

بیشتر هدف استفاده از سوتین‌های تورگازی برای بدن‌نمایی است که برای روابط همسری مورد استفاده قرار گیرند. لیفت دادن و شکل دهی در این مدل‌ها زیاد اهمیت نداشته و مهم هم نیست که نوک سینه‌ها در آنها مشخص نباشد.

کاهش اندازه سینه با سوتین های بدون اسفنج

به صورت کلی وجود اسفنج و لایه پد درون کاپ‌ها برابر با اضافه شدن یک لاچه چند میلیمتری به بافت بیرونی سینه است. استفاده از این سوتین‌ها خود باعث افزایش حجم سینه و بزرگ‌تر نشان دادن آنها خواهد شد.

سوتین های دانتل و گیپور

سوتین‌های دانتل و گیپور هم همان شرایط سوتین‌های تورگاز را دارند با این تفاوت که در برخی مدل‌ها از فنر به منظور لیفت‌دهی سینه استفاده می‌شود.

سوتین های ورزشی

در پایان آخرین مدل از سوتین های کوچک کننده به سوتین ورزشی یا کپسول دار تعلق می‌گیرد. این سوتین‌ها به این جهت که برای انجام ورزش‌ها و فعالیت‌های سنگین که بدن شما جنب و جوش زیادی دارد طراحی شده است.

بند روی این سوتین‌ها نسبت به سایر مدل‌ها پهن‌تر است؛ این پهنا حمایت بهتری از سینه داشته و آنها را ضمن لیفت دادن به سمت بالا، در کل بافت درون کاپ پخش خواهد کرد که در کوچک نشان دادن سینه هم موثر خواهد بود.

در حالت کلی اینکه فکر کنید با سوتین می‌توان سایز سینه را کوچکتر کرد کاملا اشتباه است. وقتی چنین چیزی گفته می‌شود منظور این است که متناسب با استایل کلی بدن و وابسته به سایر لباس‌هایی که به تن دارید، می‌توان با پوشش برخی سوتین‌ها سایز سینه‌ها را کوچک‌تر از اندازه‌ای که هستند به‌نظر برسانید.

شما همراهان گرامی می توانید همین حالا از فروشگاه آنلاین یگیما جهت خرید لباس زیر زنانه اقدام فرمایید.