نکاتی حیاتی درباره لباس زیرِ بانوان
نکاتی حیاتی درباره لباس زیرِ بانوان

نکاتی حیاتی درباره لباس زیرِ بانوان

اگر شما هم در حال حاضر در این صفحه حضور دارید، این یعنی به سلامتِ خود اهمیت می‌دهید. هر بانویی برای داشتن زندگیِ سالم باید به لباسِ زیر خود توجه کند. امروز با یگیما همراه باشید چراکه میخواهیم نکاتی حیاتی درباره لباس زیرِ بانوان شرح دهیم.

1. بهترین جنس لباس زیر

آیا می‌دانید بهترین جنس برای لباس زیر چیست؟ نخ!

بله درست است. احتمالا قبلا هم شنیده باشید؛ شورت هایِ نخی بهترین نوع از لباس زیرها هستند که میتوانید بپوشید تا آسیبی به واژن شما وارد نشود.

همانطور که میدانید، دهانه واژن بسیار بسیار حساس و آلرژیک است و باید با پارچه هایِ ملایمی پوشانده شود. پارچه ملایم چه پارچه ای است؟ پارچه ملایم پارچه ای است که رطوبت را به خودش جذب کند تا مانع عفونت شود.

شورت هایی که از پلاستیک و نایلون ساخته شده اند، مانع از تنفس پوست شما می‌شوند. این شورت‌ها به سادگی محیط را برای انواع عفونت ها فراهم میکنند.

2. لباس زیر تنگ

پوشیدن لباس زیرِ تنگ اصلا جذاب نیست برخلاف تصورات خیلی از افراد! لباس زیرِ تنگ می‌تواند موجب خارش و سوزش در ناحیه واژن بشود. حتی در مواردی دیده شده است که در طولانی مدت صدمات جبران ناپذیری به ناحیه تناسلی بانوان وارد شده است.

3. شورت های گنی و لاغری

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که شورت هایِ لاغری میپوشید باید عرض کنم که در معرض خطرات زیادی تشریف دارید. این شورت‌ها خیلی خیلی تنگ هستند و گردش خون در ناحیه تناسلی را مختل میکنند و یا بسیار کاهش می‌دهند و همچنین موجب بی حسس پاها در طولانی مدت میشوند.
اگر هم عجله داشته باشید باید با مکافاتی مثال زدنی این شورت ها را از پایتان در بیاورید. چراکه بسیا تنگ و بد پوش هستند. شاید جالب باشد بدانید که زنانی که از این شورت ها استفاده میکنند خیلی دیرتر برای تخلیه ادرار خود اقدام میکنند و خب این قطع به یقین به مشکلات کلیوی ختم میشود.

4. بهترین لباس زیر برای تمرینات ورزشی

بهترین لباس زیر برای ورزش کردن، لباس زیری است که به اندازه باشد. یعنی نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ باشد. همچنین باید بتواند رطوبت را جذب کند چراکه در حین ورزش قرار است حسابی عرق کنید.
البته در بازار شورت هایِ مخصوصِ ورزش هم هستند که میتوانید خریداری کنید. این شورت ها درونشان پارچه‌ی مخصوصی دارند که رطوبت را به درستی جذب میکند.

5. لباس زیر جی استرینگ یا لامبادا

قبلا مردم تصور میکردند که این لباس زیرها موجب عفونت و بیماری هایِ تناسلی میشوند. اما خب هیچ وقت هیچ پِیپِرِ علمی این موضوع را ثابت نکرد. به هرترتیب ما پوشیدنِ طولانی مدت این نوع از لباس زیرها را توصیه نمیکنیم.

مطالب مرتبط:
مزایای شورت نخی
شورت توری