چرا در دوران بارداری نباید از سوتین معمولی استفاده کنیم؟
چرا در دوران بارداری نباید از سوتین معمولی استفاده کنیم؟

چرا در دوران بارداری نباید از سوتین معمولی استفاده کنیم؟

دوران بارداری، دوران بسیار حساسی برای بانوان است که باید همیشه و در هر حالی مراقب خودشان، بدنشان و همچنین جنین خود باشند. این بسیار مهم است که شما چقدر به خودتان اهمیت میدهید و فردایِ زیباتری را برای خودتان رقم میزنید. امروز میخواهیم درباره استفاده از سوتین در دوران بارداری صحبت کنیم. اگر شما هم درحال حاضر، تست بارداریِتان مثبت شده و فرزندی زیبا و بامزه در راه دارید، حتما با یگیما همراه باشید.

سوالی که همیشه ذهن بانوان را درگیر میکند این است که چرا متخصصان همیشه و همشه تاکید میکنند که در دوره بارداری از سوتین هایِ مخصوص بارداری باید استفاده کرد. مگر سوتین هایِ معمولی چه اشکالی دارند؟ چرا نمیتوان از سوتین هایِ عادی و روزمره استفاده کرد؟

سوتین های عادی، معمولا از ترکیبات پلی استر و ویسکوز ساخته می شوند، این در حالی است که سوتین های بارداری با ترکیبات با کیفیتی مثل نایلون، اسپندکس با پوشش پنبه تولید می شوند. این مواد هرگز هیچ مشکلی برای بدنِ درحالِ رشد شما ایجاد نمیکنند.

ببینید پارچه سوتین های معمولی برای مراقبت از سینه هایِ مادرهایِ باردار، طراحی نشده است. سوتین هایِ عادی و روزمره فنردار، کشسان ندارند و در هنگامِ افزایش سایز سینه ها جا باز نمیکنند. درواقع به هیچ وجه انعطاف پذیر نیستند. اگر بخواهید در دوره بارداری خود از این سوتین هایِ معمولی استفاده کنید، فشار زیادی را بر بافت و نوک سینه خود متحمل میشوید.

و اما بعضی از بانوان به دلیل اینکه سینه هایشان درد میگیرد از پوشیدن هرگونه سوتین خودداری میکنند. آیا این کار درست است؟ آیا میتوان در دوره بارداری از پوشیدن سوتین امتناع کرد؟
باید بگویم که خیر! پوشیدن سوتین در دوران بارداری بسیار ضروری است. در این دوره، سینه ها حساس و بزرگ میشوند و اگر از آنها به درستی مراقبت نکنید میتواند موجب دردهای شدید و مشکلات متعددی شود. همچنین احتمال افتادگیِ سینه ها را افزایش میدهد. در این دوره سینه هایِ بانوان، حدودا یک کیلوگرم سنگین تر میشوند، در نتیجه حتما باید از سوتین استفاده کنید. البته نه هر سوتینی. سوتین مخصوصِ بارداری.

شما عزیزان میتوانید هر نوع لباس زیر زنانه یا دخترانه و همچنین سوتین های مناسب بارداری را با بهترین کیفیت ممکن از فروشگاه یگیما خریداری کنید.

مطالب مرتبط :
سوتین بارداری

انواع سوتین برای خانم ها